Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ vs DNC (48:65)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 31 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

„DNC“ po nervingos kovos šventė pergalę prieš Asociacija „Krepšinio pasaulis“ ekipą.

2016 spalio 31 d., Pirmadienis, 23:20 val., peržiūros: 1472

Pirmadienį, spalio 31 dieną, Jachtklubo sporto salėje, įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko namų sąlygomis žaidę Asociacija "Krepšinio pasaulis" ir svečių sąlygomis žaidę "DNC" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "DNC", kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (15:20). Antrame kėlinyje svečiai dar keliais taškais padidino skirtumą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė jau 8 taškai – (23:31). Trečiame kėlinyje Asociacija "Krepšinio pasaulis" ekipai pavyko sužaisti geriau, bet vis dar priekyje buvo svečiai – (40:46). Ketvirtame kėlinyje užvirė nuožmi kova, kuri vienu momentu vos neperaugo į muštynes, bet aistroms nuslūgus komandos pabaigė rungtynes, kurios šį vakarą leido "DNC" švęsti pergalę rezultatu – (48:65).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "DNC" ekipos žaidėjo D. Budgino taikliu tolimu metimu, netrukus savo pirmuosius taškus pavyko pelnyti ir Asociacija "Krepšinio pasaulis" ekipai ir sužaidus nepilnas 2 minutes rezultatas buvo – (2:3). Sužaidus dar apie 3 minutes ir kėliniui įpusėjus jau priekyje buvo šeimininkai – (13:10). Antroje kėlinio dalyje svečiams pavyko sužaisti puikią atkarpą – (2:10), po kurios pirmasis kėlinys baigėsi palankiau "DNC" ekipai – (15:20).

Antrasis kėlinys prasidėjo kiek nerezultatyviai. Pirmuosius taškus svečiams pavyko pelnyti sužaidus 4 minutes, šeimininkams kėliniui įpusėjus. Po pirmų 5 minučių komandas skyrė jau dviženklis taškų skirtumas – (16:27). Antroje kėlinio dalyje komandos pasikeitė po kelias rezultatyvias atakas ir antrasis kėlinys baigėsi vis dar pirmaujant "DNC" ekipai rezultatu – (23:31).

Trečiasis kėlinys kiek netikėtai prasidėjo Asociacija "Krepšinio pasaulis" ekipos laimėta 3 minučių atkarpa – (9:0), po kurios skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo – (32:33). Sužaidus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus rezultatas buvo lygus – (35:35). Visgi antroje kėlinio dalyje svečiai atsibudo, susigrąžino minimalią persvarą ir baigė kėlinį turėdami 6 taškų persvarą – (40:46).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms apsikeičiant po kelias tikslias atakas, po kurių sužaidus apie 3 minutes komandas skyrė 8 taškai – (44:52). Sužaidus dar keletą minučių ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau 12 taškų. Likus žaisti nepilnas 3 minutes po netaiklios šeimininkų atakos kilo susistumdymas tarp P. Valentukonio ir M. Urbonavičiaus, po kurio teisėjai diskvalifikavo abu žaidėjus iš aikštės. Aistroms nurimus "DNC" ekipa išlaikė turėtą pranašumą iki rungtynių pabaigos ir šventė pergalę rezultatu – (48:65).

Po laimėtų rungtynių "DNC" ekipos treneris kalbėjo: "Varžovai bandė mus išvesti iš kantrybės, beveik pavyko, bet kad ir patys išsivedė save iš jos. Rungtynių gale mūsų komandai pavyko dar kažkiek mobilizuotis, pataikėme kelis tolimus metimus, pavyko atitrūkti ir viskas."

Asociacija „Krepšinio pasaulis“: Audrius Linkus – 17 tšk., Mindaugas Mažeika – 13 tšk., Tomas Kmitas – 6 tšk. (5 perimt. kam., 7 išpr. praž.)

DNC: Ignas Grigaravičius – 18 tšk. (11 atk. kam.), Paulius Valentukonis – 15 tšk., Liudas Čekavičius – 10 tšk. (6 išpr. praž.), Donatas Budginas – 10 tšk.

SK „Vertigo“ po atkaklios kovos palaužė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ pasipriešinimą (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 23:17 val.)„Šernai“ ketvirtame kėlinyje įrodė pranašumą prieš Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 sausio 22 d., sekmadienis, 16:56 val.)Po atkaklios kovos „DNC“ įveikė Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ (2017 kovo 27 d., pirmadienis, 22:26 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ išnešė sveiką kailį (2017 sausio 03 d., antradienis, 06:18 val.)Permainingose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė Asociacijos „Krepšinio pasaulis“ ekipą (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:52 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Šernai“ įveikė „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ krepšininkus (2016 gruodžio 05 d., pirmadienis, 22:48 val.)Po ilgosios pertraukos trumpam intrigą sugrąžinusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ sezoną baigė triuškinančiu pralaimėjimu (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 23:02 val.)„DNC“ rungtynių pabaigoje vos neprisižaidė su „Šilainiai“ ekipa (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 22:22 val.)Visų rungtynių metu pirmavusi „Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ iškovojo pergalę (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 00:31 val.)„Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ antroje rungtynių pusėje įveikė „Acme ‒ Jabra“ (2016 lapkričio 07 d., pirmadienis, 23:56 val.)