Acme ‒ Jabra vs Uno (67:71)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 12:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių

2017 vasario 05 d., Sekmadienis, 20:47 val., peržiūros: 1455

Sekmadienį, vasario 5 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio „30+“ lygos, SC „Oriono“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „Acme – Jabra“ ir svečių „Uno“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios tarp komandų vyko atkakli kova, tačiau pabaigoje užtikrinčiau sužaidę svečiai pasiekė pergalę rezultatu 67:71 (16:15, 21:23, 12:17, 18:16).

Susitikimą žymiai geriau pradėję aikštės šeimininkai įgijo kelių taškų atotrūkį, tačiau čia pat spurtavę „Uno“ rezultatą išlygino. Nepaisant to, vis dažniau iš toli pasižymėdavę „Acme – Jabra“ ekipos snaiperiai ir vėl išvedė šeimininkus į priekį, ko pasekoje po pirmojo kėlinuko jie turėjo minimalią persvarą. Antrojo ketvirčio pradžioje dar vieną sėkmingą atkarpą sužaidę aikštės šeimininkai įgijo aštuonių taškų pranašumą, tačiau čia pat pabudę „Uno“ ekipos žaidėjai surengė spurtą 4:18, kurio dėka perėmė iniciatyvą į savo rankas. Vis tik, per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios geriau pasirodę „Acme – Jabra“ sumažino deficitą iki minimumo. 37:38.

Po ilgosios pertraukos vis dažniau rezultatyviomis atkarpomis pasižymėdavę svečių krepšininkai ėmė tolti nuo varžovų, ko pasekoje įpusėjus kėlinukui jau turėjo dviženklį atotrūkį. Vis tik, ketvirčio pabaigoje ir vėl sėkmingiau sužaidę „Acme – Jabra“ ekipos krepšininkai deficitą sušvelnino iki šešių taškų. Lemiamos rungtynių dalies pradžioje dar labiau priartėję aikštės šeimininkai kėlė nemažą intrigą, tačiau čia pat sėkmingą atkarpą sužaidę „Uno“ krepšininkai ją tuoj pat užgesino. Likus žaisti mažiau nei minutei aikštės šeimininkai dar buvo sumažinę atsilikimą iki vieno taško, tačiau rungtynes geriau užbaigę svečiai išsaugojo pergalę savo rankose. 67:71.

„Acme ‒ Jabra“: Antanas Kilas – 17 tšk. (6 perimt. kam., 10 išpr. praž.), Audrius Kmita – 11 tšk., Tadas Žirgulis – 10 tšk. (12 atk. kam.), Ramūnas Vanagas – 10 tšk.

„Uno“: Andrius Olberkis – 21 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Modestas Gailiūnas – 19 tšk. (14 atk. kam., 7 išpr. praž.), Raimundas Gudynas – 13 tšk.

„Uno“ po atkaklios dvikovos įveikė „Agentus“ (2016 gruodžio 15 d., ketvirtadienis, 06:23 val.)„Uno“ palaužė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2016 gruodžio 21 d., trečiadienis, 22:32 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Acme ‒ Jabra“ ir toliau lieka be pergalių (2016 gruodžio 12 d., pirmadienis, 22:14 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Acme ‒ Jabra“ ekipą (2017 sausio 10 d., antradienis, 23:54 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ po ilgosios pertraukos įrodė pranašumą prieš „Acme ‒ Jabra“ komandą (2017 vasario 04 d., šeštadienis, 01:43 val.)„DNC“ nesunkiai įveikė „ACME ‒ Jabra“ (2016 gruodžio 06 d., antradienis, 22:19 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos palaužė „UNO“ komandą (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:23 val.)Atkakliai besipriešinusi „Acme ‒ Jabra“ turėjo pripažinti „Šilainių“ pranašumą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 21:54 val.)30+ lygos starte SK „Vertigo“ įveikė „Acme ‒ Jabrą“ (2016 spalio 16 d., sekmadienis, 18:33 val.)