Uno vs Agentus (81:78)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gruodžio 14 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Uno“ po atkaklios dvikovos įveikė „Agentus“

2016 gruodžio 15 d., Ketvirtadienis, 06:23 val., peržiūros: 1525

Trečiadienį, gruodžio 14 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės tarp vietos „UNO“ bei svečių „Agentus“. Didžiąją rungtynių dalį priekyje buvusi „Uno“ ekipa buvo susikrovusi dviženklį pranašumą, tačiau jį iššvaistė. Prieš pat rungtynių pabaigą jiems dar buvo pavykę įgyti solidų pranašumą, tačiau keli sėkmingi „Agentus“ išpuoliai sužadino intrigą šiose rungtynėse. Visgi, fortūna šiandiena buvo šeimininkų ekipos pusėje, kurie ir iškovojo pergalę.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa, kuri pirmoji pelnė septynis taškus be varžovų atsako. Tuomet savo taškų kraitį atidarė ir šeimininkai, o netrukus jie surengė ir 13:2 spurtą, kuris leido jiems persverti rezultatą. Tuomet kelias atakas iš eilės sėkmingai surengė „Agentus“ ekipa ir vėl susigrąžino persvarą į savo rankas, tačiau netrukus „Uno“ ekipa vėl persvėrė rezultatą savo naudai ir šįkart pranašumo nepaleido iš savo rankų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:19. Antrąjį kėlinį 9:2 atkarpa pradėjo aikštelės šeimininkai ir taip įgijo jau dviženklį pranašumą. Tada komandos pradėjo žaisti apylygiai. „Agentus“ ekipai pavykdavo braukti atsilikimą iki vienženklio, tačiau netrukus jis vėl padidėdavo iki dviženklio. Galiausiai, prieš pat kėlinio pabaigą svečiams vis dėl to pavyko sumažinti atsilikimą iki vienženklio, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 45:37.

Trečiasis kėlinukas buvo nerezultatyvus, palyginus su kitais ketvirčiais. Kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos keliomis sėkmingomis atakomis, o sužaidus daugiau nei pusę kėlinuko, „Agentus“ ekipai buvo pavykę sumažinti atsilikimą iki penkių taškų. Vėliau komandos apsikeitė dar keliomis sėkmingomis atakomis, o taiklaus svečių ekipos tritaškio, „Uno“ ekipos pranašumas tesiekė jau tik du taškus. Visgi, kėlinuką jiems pavyko užbaigti sėkmingiau ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo 58:53. Ketvirtojo kėlinio pradžia buvo itin nerezultatyvi. Sužaidus pusę kėlinuko, „Uno“ ekipa buvo pelniusi vos keturis taškus, o tuo tarpu „Agentus“ per daug irgi nežibėjo, tačiau sumažino atsilikimą iki dviejų taškų. Visgi, netrukus keletą sėkmingų atakų surengė aikštelės šeimininkai ir padidino savo pranašumą iki aštuonių taškų. Ilgai šios persvaros jiems išlaikyti nepavyko ir po dviejų taiklių tolimų metimų, komandas vėl skyrė vos du taškai. Nuo to laiko komandos pradėjo žaisti taškas į tašką ir likus žaisti pusei minutes, „Uno“ ekipos pranašumas buvo minimalus ir tuomet komandos pradėjo žaisti žaidimą su baudų metimais. Aikštelės šeimininkai prie baudų metimo linijos neklydo, o svečiams nepavyko kelis kartus įmesti tolimo metimo, kuris leistų išlyginti rezultatą ir tokiu būdu „Uno“ ekipa po atkaklios kovos laimėjo šias rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 81:78.

G.Šuklevičius („Uno“):
„Apylygės komandos, lemiamu momentu pataikėm metimus bei apsigynėm porą atakų ir užteko to skirtumo, kad išlaikyti iki rungtynių pabaigos“.

Uno: Andrius Olberkis – 34 tšk. (6 rezult. perd.), Gintaras Dirkstys – 11 tšk., Rokas Tumpa – 11 tšk.

Agentus: Nerijus Sivolovas – 24 tšk., Saulius Jonaitis – 16 tšk. (7 išpr. praž.), Tomas Misiūnas – 15 tšk. (6 išpr. praž.)

SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)SK „Vertigo“ tik po atkaklios kovos nukovė „Agentus“ ekipą. (2017 sausio 05 d., ketvirtadienis, 19:53 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Šilainiai“ tik po labai atkaklios kovos palaužė „Agentus“ ir žengė į 30+ lygos pusfinalį (2017 balandžio 12 d., trečiadienis, 23:55 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ iššvaistė pranašumą, bet įveikė „Agentus“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:32 val.)„Šilainiai“ be vargo sutriuškino „Agentus“ ekipą (2016 spalio 27 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos palaužė „UNO“ komandą (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:23 val.)„Baltic Transline“ ir toliau paliko „Agentus“ be pergalių (2016 lapkričio 03 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„LSMU VА & Statybų vizija“ išlygino 30+ lygos aštunfinalio serijos rezultatą dvikovoje su „Agentus“ (2017 kovo 15 d., trečiadienis, 21:18 val.)Visas rungtynes priekyje žengę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (2017 kovo 30 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)