Uno vs Šernai (83:88)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 16 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Šernai“ po nervingos kovos privertė pasiduoti „Uno“ ekipą.

2016 lapkričio 17 d., Ketvirtadienis, 01:39 val., peržiūros: 1110

Trečiadienį, lapkričio 16 dieną, J. Dobkevičiaus progimnazijos salėje įvyko 30+ "Orionas" pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko namuose žaidę "Uno" ir svečiuose žaidę "Šernai" ekipos. Rungtynes kiek geriau pradėjo "Uno" krepšininkai, kurie po pirmų dešimties minučių įsiveržė į priekį rezultatu – (24:18). Antrame kėlinyje "Šernai" atsigavo ir persvėrė rezultatą savo naudai – (40:45). Trečiame kėlinyje komandos sužaidė apylygiai, bet priekyje vis dar buvo svečiai – (64:68). Ketvirtame kėlinyje "Uno" krepšininkai toliau bandė vytis varžovus, bet puikiai sužaidę rungtynių galą "Šernai" iškovojo sunkią pergalę rezultatu – (83:88).

Pirmasis kėlinys prasidėjo "Uno" ekipos pelnytais 2 taškais, netrukus savo pirmuosius 3 taškus pelnė ir "Šernų" krepšininkai, po kurių sužaidus apie minutę rezultatas buvo – (2:3). Sužaidus dar apie 4 kėlinio minutes svečiams pavyko nuo savo varžovų pabėgti 3 taškais – (8:11). Antroje kėlinio dalyje sužaidus apie 2 minutes "Uno" krepšininkams pavyko išlyginti rezultatą – (13:13). Sužaidus dar apie 2 minutes komandos toliau žaidė lygiai – (17:17). Visgi per likusį laiką šeimininkams pavyko atitrūkti ir pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu – (24:18).

Antrasis kėlinys kiek geriau prasidėjo "Uno" ekipai, kuriai pavyko sužaidus apie 2 minutes padidinti atiliimą tarp komandų iki 11 taškų – (30:19). Sužaidus 3 minutes ir kėliniui įpusėjus "Šernų" ekipai pavyko sumažinti skirtumą iki 7 taškų – (35:28). Antroje kėlinio dalyje svečių ekipa nemažino apsukų, laimėjo dar vieną atkarpą – (0:7) ir likus žaisti apie 3 minutes rezultatas buvo lygus – (35:35). Per likusį laiką šeimininkai pralošė dar vieną atkarpą – (5:10) ir antrasis kėlinys baigėsi rezultatu – (40:45).

Trečiasis kėlinys prasidėjo 4 pelnytais "Šernų" ekipos taškais, po kurių pirmą kartą rungtynėse skirtumas tarp komandų išaugo iki 9 taškų – (40:49). Prabėgus dar 3 minutėms ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau tik 4 taškai – (49:53). Antroje kėlinio dalyje svečiai toliau laikė rungtynių kontrolę savo rankose ir trečiasis kėlinys baigėsi rezultatu – (64:68).

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo komandoms keičiantis rezultatyviomis atakomis, po kurių sužaidus apie 3 minutes vis dar priekyje buvo "Šernų" ekipa – (66:72). Prabėgus dar porai minučių ir kėliniui įpusėjus komandas skyrė jau tik 2 taškai – (72:74). Šeimininkai toliau po truputi artėjo prie savo varžovų ir likus žaisti apie 4 minutes komandas skyrė jau tik 1 taškas – (76:77). Sužaidus dar 2 minutes rezultatas tarp komandų tapo lygus – (78:78). Visgi per likusį laiką "Šernų" ekipai pavyko vėl persverti rezultatą savo naudai ir išlaikyti iki rungtynių pabaigos. Rungtynės baigėsi rezultatu – (83:88).

Po pralaimėtų rungtynių "Uno" ekipos žaidėjas kalbėjo: "Varžovų komandoje žaidė du žaidėjai, tarėmės, kad reikia tuos du žmones dengti, bet vistiek apeina mumis penkis. Šiandieną varžovų du žaidėjai laimėjo prieš mus penkis. Čia reikia ant savęs supykti, padaryti kažkokias išvadas, nes taip negali būti."

Uno: Andrius Olberkis – 23 tšk., Rimvydas Miliauskas – 20 tšk., Modestas Gailiūnas – 16 tšk. (12 atk. kam.)

Šernai: Aivaras Grigaliūnas – 34 tšk. (6 rezult. perd., 10 išpr. praž.), Egidijus Plenta – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Skirmantas Staniulis – 18 tšk. (7 išpr. praž.), Vilius Čibirka – 12 tšk.

„DNC“ po ilgosios pertraukos palaužė „UNO“ komandą (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:23 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)„Šernai“ užtikrintai įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 16:51 val.)„Makroflex ‒ KTU Plienas“ po atkaklios kovos įveikė „Šernus“ (2016 lapkričio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Uno“ po atkaklios kovos paliko „Acme ‒ Jabra“ be pergalių (2017 vasario 05 d., sekmadienis, 20:47 val.)„Šernai“ neturėjo vargo su „LSMU VА & Statybų vizija“ (2016 spalio 17 d., pirmadienis, 22:44 val.)„Agentus“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 23 d., ketvirtadienis, 18:52 val.)Trečią kėlinį galingai sužaidę „Šernai“ susitvarkė su „Agentus“ (2016 gruodžio 19 d., pirmadienis, 22:28 val.)Visas rungtynes pirmavę „Šernai“ pasiekė pergalę prieš „Kauno savivaldybę & Policiją“ (2017 sausio 15 d., sekmadienis, 22:17 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ komandos toliašaudė artilerija ketvirtajame rungtynių kėlinyje užbaigė „Uno“ ekipos sezoną (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 22:34 val.)