Agentus vs Uno (105:65)30+ lyga, SC „Orionas“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Agentus“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „UNO“

2017 vasario 23 d., Ketvirtadienis, 18:52 val., peržiūros: 1480

Ketvirtadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ SC „Orionas“ pirmenybių rungtynės, kur jėgas surėmė „Agentus“ (4/10) ir svečių teisėmis atvykę „UNO“(6/9).

Rungtynės prasidėjo trim š.Kryžiaus tolimais metimais ( 9:0). „Agentus“ toliau nestabdė apsukų ir „UNO“ ekipa buvo priversta išnaudoti minutės pertraukėlę ( 15:3). „Agentus “ smeigė vieną po kito tritaškius metimus ir pranašumas tik didėjo ( 28:8). Paskutinėmis sekundėmis Š.Kryžius pataikė savo 6 tritaškį metimą per kėlinį – 35:12.

Antrame kėlinyje „Agentus“ iškart šovė į priekį, tačiau „UNO“ pajuto žaidimo ritmą, kur pradėjo mažinti skirtumą mažais žingsniukais ( 44:23). Po minutės pertraukėlės („UNO“) komandos apsikeitė sėkmingomis atkarpomis ir toliau komandas skyrė 22 taškai ( 51:29). Likus žaisti dvi minutes „Agentus“ surengė spurtą 7:0 ir atotrūkis išaugo iki 27 taškų – 56:29.

Po ilgosios pertraukos abiems komandos sunkiai sekėsi įsivažiuoti, tačiau pirmieji žaidimą atrado „Agentus, kurie surengė atkarpą 10:0 ir jau komandas skyrė 34 taškai ( 71:37). Šeimininkai toliau demonstravo puikų pataikymą iš toli, o „UNO“ nerado savojo žaidimo tiek puolime, tiek gynyboje – 83:44.

Ketvirtame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito. „Agentus“ toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose , kur didino pranašumą su kiekviena minute ( 94:46). Šimtąjį tašką savo komandai pelnė M.Galinis ( 101:50) ir „Agentus“ šventė užtikrintą pergalę, rezulatu – 105:65 (35:12, 21:17, 27:15, 22:21)

Agentus: Šarūnas Kryžius – 30 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd.), Saulius Jonaitis – 22 tšk., Nerijus Sivolovas – 19 tšk. (5 rezult. perd.), Mindaugas Galinis – 14 tšk., Tomas Misiūnas – 10 tšk.

Uno: Gintaras Dirkstys – 25 tšk. (16 atk. kam.), Andrius Olberkis – 21 tšk. (10 atk. kam.), Donatas Maciulevičius – 11 tšk. (9 rezult. perd.)

„Agentus“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „LSMU VА & Statybų vizija“ (2017 vasario 09 d., ketvirtadienis, 18:53 val.)„Baltic Transline“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino pergalę prieš „UNO“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 23:33 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ iškovojo antrą pergalę paeiliui, įveikdama „Agentus“ (2016 gruodžio 04 d., sekmadienis, 21:44 val.)„Agentus“ kontroliavo rungtynes bei iškovojo pergalę (2017 vasario 06 d., pirmadienis, 22:30 val.)„Agentus“ išlygino serijos rezultatą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 23:56 val.)„Agentus“ aštuntfinalį pradėjo pergale (2017 kovo 11 d., šeštadienis, 14:37 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos palaužė „UNO“ komandą (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:23 val.)SK „Vertigo“ po atkaklios kovos įveikė „UNO“ (2016 spalio 30 d., sekmadienis, 20:07 val.)Sena skrynia & Asociacija „Krepšinio pasaulis“ tik rungtynių pabaigoje įtvirtino savo pergalę prieš „Uno“ (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 23:19 val.)„Agentus“ užtikrintai įveikė „LSMU VA & Statybų viziją“ bei žengė į ketvirtfinalį (2017 kovo 23 d., ketvirtadienis, 22:14 val.)