DNC vs Šilainiai (106:64)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“

2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 22:16 val., peržiūros: 728

Trečiadienį, gruodžio 6-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos rungtynės, kuriuose aikštės šeimininkai ,,DNC“ priėmė svečius ,,Šilainiai“.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai (4:4), (8:8), (19:19), (21:21), o pasibaiginėjus pirmajam kėlinukui po taiklių M. Daraškevičiaus metimų ,,DNC" pirmavo (34:21).

Antrajame rungtynių kėlinyje buvo aišku,kad šeimininkai kėlinį pradėjo geriau, kurie greitai nutolo ir dar antrojo kėlinuko metu pasiekė dviženklį pranašumą (63:32).

Trečiajame kėlinyje vaizdas aikštelėje per daug nesikeitė ir „DNC“ ir toliau laikė solidų pranašumą užtikrintai savo rankose. O svečiams taip ir nepavyko jų pasivyti (83:56).

Ketvirtajame kėlinį rezultatas buvo jau aiškus, savo didesnį norą laimėti parodė ,,DNC“ komanda (106:64).

,,DNC“ komandos treneris D.Budginas: Šįkart mūsų pergalę lėmė, kad susirinkom visi žaidėjai, žaidėm savo žaidima, buvo taiklus mėtimai. O varžovų labai trūko, tai manau, tas jiems pakišo koją.

„Šilainiai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Agentus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 19:12 val.)„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 vasario 21 d., trečiadienis, 22:52 val.)„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:22 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)KK „Žaibas“ neturėjo ką priešpastatyti prieš „Šilainių“ aikštės gynybą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 21:41 val.)Lyderių akistatoje ‒ „DNC“ pergalė prieš „KTU Plienas – Spalvų sala“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:00 val.)Ketvirtame kėlinyje „UNO“ įveikė „Šilainius“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)Greitos „DNC“ atakos leido įveikti „Šernus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:09 val.)Tik po atkaklios kovos „Šernai“ įveikė „Šilainius“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:48 val.)