Agentus vs DNC (66:82)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“

2018 kovo 29 d., Ketvirtadienis, 19:22 val., peržiūros: 787

Ketvirtadienį, kovo 20 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmosios ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Agentus" ir svečių teisėmis atvykę "DNC" krepšininkai.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu ir įpusėjus pirmajam ketvirčiui po M. Galinio sumestų dviejų baudos metimų rezultatas buvo lygus 8:8. Toks pats taškas į tašką žaidimas išsilaikė iki pat kėlinuko pabaigos, po kurio minimalų pranašumą 15:16 turėjo „DNC“.

Antrajame kėlinuke Š. Kryžiaus ir N. Sivolovo tritaškiai leido „Agentus“ ekipai įsiveržti į priekį 22:19. Tačiau tada I.Grigaravičius inicijavo svečių ekipos spurtą, kuris labai greitai „DNC“ ekipai leido įgyti dviženklį pranašumą. Įpusėjus susitikimui 29:44 priekyje buvo „DNC“.

Ir toliau svečiai didino savo pranašumą. Po P. Valentukonio dvitaškio su bauda „DNC“ jau pirmavo 32:53. Visgi, po dviejų N. Sivolovo tolimų metimų šeimininkai priartėjo iki 42:53. Bet „DNC“ arčiau savo varžovų neprisileido ir po trijų kėlinių pirmavo 50:65.

Ketvirtajame kėlinuke įsižaidė T.Augutis ir T.Misiūnas, kurių metimai leido „Agentus“ šiek tiek sušvelninti savo deficitą – 61:71. Bet tada tritaškį iš eigos įsūdė I.Grigaravičius, „DNC“ surengė kelias greitas atakas, kas leido laimėti šį susitikimą. Galutinis rungtynių rezultatas 66:82 (15:16, 14:28, 21:21, 16:17).

„Sporto Manija“ iškovojo pergalę prieš „Agentus“ (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 19:35 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Šilainiai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Agentus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 19:12 val.)„DNC“ pusfinalį pradėjo triuškinančia pergale (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 00:53 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)„UNO“ palaužė penkiese žaidusius „Agentus“ (70:51) (2018 kovo 01 d., ketvirtadienis, 13:17 val.)Greitos „DNC“ atakos leido įveikti „Šernus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 22:09 val.)P. Butkevičiaus vedama „UNO“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)„DNC“ įveikė „Agentus“ ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 16:32 val.)