UNO vs Šilainiai (65:69)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

Ketvirtame kėlinyje „UNO“ įveikė „Šilainius“

2018 sausio 03 d., Trečiadienis, 22:42 val., peržiūros: 600

Sausio 3 dieną J. Dobkevičiaus mokyklos sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Amadeiros“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „UNO“ priemė svečius „Šilainius“. „UNO“ buvo laimėję keturis kartus ir penkis kart buvo pralaimėję. „Šilainių“ sąskaitoje buvo trys pergalės ir penki pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje septynis taškus be atsako pelnė „Šilainiai“ (0:7). NEtrukus savo taškų sąskaitą atidarė ir „UNO“ (2:7). Visgi visą laiką persvarą laikė „Šilainiai“ . Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė septyni taškai (7:14). Per likusį laiką „Šilainiai“ sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (13:16).

Antro kėlinio pradžioje „UNO“ sumažino varžovų persvarą iki vieno taško, o prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas vis dar skyrė vienas taškas (26:27). Dar po minutės priekyje buvo „UNO“ (28:27). Paskutinėmis kėlinio minutėmis trapią persvarą išlaikė „UNO“ (34:31).

Trečiame kėlinyje komandos žaidė lygiai. Dažniausiai rezultatas būdavo lygus arba komandas skyrdavo vienas arba du taškai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė vienas taškas (42:43), o sužaidus 30 minučių rungtynėse rezultatas buvo lygus (53:53).

Prasidėjus ketvirtam kėliniui komandos apsikeitė taikliais metimais (55:55) Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „Šilainiai“ (55:61). „UNO“ sunkiai rinko taškus, o įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė devyni taškai (57:66). „UNO“ nepasidavė ir daugiausiai taiklių tolimų metimų dėka likus 16 sekundžių iki rungtynių pabaigos sumažino varžovų persvarą iki trijų taškų (65:68). Visgi svečiai rungtynių pabaigą sužaidė užtikrintai ir iškovojo ketvirtą pergalę (65:69). „UNO“ pralaimėjo šeštą kartą.

„Šilainių“ treneris V.Kapočius: „Šiandien mūsų susirinko daugiau nei įprastai ir tai padėjo laimėti. Įprastai žaidžiame penkiese ir pralošiame. Kai susirenkame gausiau, sekasi geriau. Tiesiog rungtynių pabaigai išsaugojome daugiau jėgų ir pasiekėme pergalę.“ Paklaustas, ar pakeitė kažką gynyboje, kai varžovai antroje rungtynių pusėje pradėjo praščiau pataikyti, treneris atsakė: „Mes pakeitėme zonine gynyba ir jie nesusitvarkė, sunkiau jiems buvo užpulti, pradėjo strigti.“

„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)Tik po atkaklios kovos „Šernai“ įveikė „Šilainius“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 21:48 val.)P. Butkevičiaus vedama „UNO“ ketvirtajame kėlinuke įveikė „Agentus“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 23:14 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)Pirmame kėlinuke atsiplėšusi „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „UNO“ krepšininkus (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:57 val.)Užtikrintai paskutinį rungtynių kėlinį sužaidę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (73:56) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „Šilainius“ ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:06 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ iškovojo dramatišką pergalę įveikdami „Baltic Transline“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Šilainių“ penketukas įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 23:28 val.)