Šilainiai vs Baltic Transline (87:59)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Šilainiai“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Baltic Transline“

2018 vasario 21 d., Trečiadienis, 22:52 val., peržiūros: 870

Trečiadienį, vasario 21 – ąją dieną, Kauno kolegijos salėje įvyko +30 lygos „Amadeira“ pirmenybių rungtynės kuriose aikštės šeimininkai „Šilainiai“ priėmė svečius „Baltic Transline“.

Pirmasias dvi minutes abi komandos nepelnė nei vieno taško. „Baltic Transline “ pelnė pirmuosius taškus, bet tuo pačiu atsilygino ir varžovai (2:2 ). Beveik visa kėlinį komandos žaidė apylygiai. Bet likus žaisti paskutine minute„ Baltic Transline “ komandai pavyko persverti rezultatą savo naudai – 11:13.

Antrame kėlinyje svečiai išlygino rezultatą – 17:17. Bet tai truko neilgam, nes šeimininkai padarė kelias greitas atakas ir jau turėjo 4 taškus savo naudai (24:20). „Baltic Transline “ ekipai pavyko sustabdyti greitas varžovų atakas ir skirtumas sumažėjo iki 3 taškų. Vis dėlto, likus žaisti tris minutes „ Šilainiai“ žaidėjas R.Stirbys pataikęs 7 taškus, padėjo komandai pasprukti nuo priešininkų – 37:25.

Antrąją rungtynių pusę kur kas užtikrinčiau pradėjo „Šilainiai“ ekipa ir be didesnių sunkumų puikiai atstovėjo gynyboje ir tai leido jiems spurtuoti 8:4 ir įgyti jau pranašumą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo – 55:45.

Lemiamas ketvirtis beliko tik formalumas ir komandos jau žaidė atsipalaidavus. „Baltic Transline“ taip ir nepavyko mesti rimtesnio iššūkio „Šilainiai“ ekipai ir pastaroji iškovojo pergalę rezultatu – 87:59.

„Šilainiai“ komandos kapitonas H.Paulauskas: Mūsų pergalę lėmė kovingumas, susikaupimas, gynybą.

„UNO“ iškovojo pergalę prieš „Baltic Transline“ (2018 sausio 24 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Šilainiai“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Agentus“ (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 19:12 val.)„Baltic Transline“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KK „Žaibas“ ‒ Spintumania“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Šernai“ tik po pratęsimo palaužė „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 03 d., sekmadienis, 22:44 val.)Rungtynių pabaigoje „UNO“ iškovojo dramatišką pergalę įveikdami „Baltic Transline“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 23:29 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)„LSMU & Statybų vizija“ išlygino serijos rezultatą su „Baltic Transline“ (2018 kovo 18 d., sekmadienis, 23:55 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)