Šernai vs Šilainiai (78:70)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tik po atkaklios kovos „Šernai“ įveikė „Šilainius“

2017 lapkričio 22 d., Trečiadienis, 21:48 val., peržiūros: 732

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko +30 lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Šernai“ (2/2) ir svečių teisėmis atvykę „Šilainiai“ (2/2).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Šernai“ , tačiau svečiams prireikė laiko, kad įsivažiuoti į ritmą ir prisivijo varžovus. Toliau ekipos žaidė taškas į tašką, o Vaidas Dambauskas smeigė tritaškį metimą paskutinėmis sekundėmis ir „Šilainiai“ susikrovė dviejų taškų pranašumą (20:22). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova ir ne vienai komandai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Vis dėlto, „Šilainiai“ surengė keletą sėkmingų atakų, kur pranašumą išsaugojo iki kėlinuko pabaigos – 34:37.

Po ilgosios pertraukos „Šernams“ atsirišo krepšys iš tolimos distancijos, kur įpusėjus kėlinukui susikrovė 5 taškų pranašumą ( 45:40). Antroje pusėje kėlinuko pas svečius pradėjo jaustis nuovargis, o tuo pasinaudojo šeimininkai ir išsaugojo susikrautą pranašumą ( 60:52). Ketvirtame kėlinyje „Šernai“ toliau palaikė aukštą tempą ( 69:56). „Šilainiai“ nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir skirtumą sumažino iki 7 taškų , tačiau šeimininkai atlaikė varžovų spurtą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 78:70 (20:22, 14:15, 26:15, 18:18)

Po atkaklios kovos „Agentus“ įveikė „Šilainius“ ir iškovojo kelialapį į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 19:06 val.)Ketvirtame kėlinyje „UNO“ įveikė „Šilainius“ (2018 sausio 03 d., trečiadienis, 22:42 val.)„Sporto manija“ ketvirtame kėlinyje įveikė „Šilainius“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 20:50 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ nesunkiai įveikė „Šilainius“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 20:25 val.)„Šernai“ įveikė „Agentus“ ir paliko juos be pergalių (2017 lapkričio 28 d., antradienis, 00:44 val.)Užtikrintai paskutinį rungtynių kėlinį sužaidę „Šilainiai“ įveikė „Agentus“ (73:56) (2018 kovo 12 d., pirmadienis, 21:46 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Sporto manija“ įveikė „Šernai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 18:04 val.)„Šernai“ po atkaklios kovos palaužė KK „Žaibas“ ‒ Spintumania ekipą (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 21:14 val.)Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:27 val.)Nuo pat pirmųjų minučių pirmavę „Kauno savivaldybė & Policija“ įveikė „Šernai“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 22:41 val.)