DNC vs Šernai (81:73)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Greitos „DNC“ atakos leido įveikti „Šernus“

2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 22:09 val., peržiūros: 567

Pirmadienį, vasario 13 d., A.Sabonio KC sporto salėje įvyko 30+ lygos pirmenybių rungtynės, kuriose „DNC“ (9/3) priėmė „Šernų“ (8/5) iššūkį.

Rungtynių pradžioje „DNC“ iškart įjungė penktą pavarą ir jau įpusėjus pirmajam ketvirčiui pirmavo dviženkliu pranašumu – 20:6. Visgi, vėliau šeimininkų puolimas sustojo, o „Šernai“ po P. Juchnevičiaus ir R. Gudyno metimų priartėjo – 22:16.

Antrajame kėlinuke pasikartojo pirmojo ketvirčio scenarijus. „DNC“ iškart atitrūko – 34:18, tačiau svečiai po E. Bacevičiaus tritaškių kėlinuko pabaigoje sušvelnino rezultatą iki 43:36.

Trečiajame kėlinuke po dar vieno E. Bacevičiaus tolimo šūvio „Šernai“ sumažino varžovų pranašumą iki dviejų taškų – 43:41. Bet į tai iškart I.Grigaravičius atsakė tritaškiu, kelias greitas atakas užbaigė L.Čekavičius ir K.Meiliūnas, o po trijų ketvirčių „DNC“ persvara vėl pasiekė dviženklę – 61:51.

Lemiame ketvirtyje „Šernams“ arčiau priešininkų priartėti ir atkurti intrigą nepavyko – „DNC“ ramiai išlaikė turėtą persvarą ir iškovojo dar vieną pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 81:73 (22:16, 21:20, 18:15, 20:22).

„DNC“ įveikė „Agentus“ ir žengė į pusfinalį (2018 balandžio 06 d., penktadienis, 16:32 val.)„DNC“ 30+ lygos ketvirtfinalį pradėjo pergale prieš „Agentus“ (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 19:22 val.)„Kauno savivaldybė & Policija“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „Šernai“ (2018 balandžio 04 d., trečiadienis, 22:49 val.)„LSMU & Statybų vizija“ nusileido „Šernai“ (57:64) (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 20:16 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)„DNC“ po atkaklios kovos įveikė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ bei tapo pirmąja finalo dalyve (2018 balandžio 20 d., penktadienis, 00:32 val.)Permainingose rungtynėse „DNC“ įveikė „Kauno savivaldybė & Policija“ (76:83). (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:51 val.)„DNC“ išplėšė pergalę prieš „Šilainiai“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:16 val.)Ilgesnį žaidėjų suolelį turėjusi „Sporto manija“ įveikė „Šernai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 18:04 val.)„DNC“ po ilgosios pertraukos sutriuškino „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 22:28 val.)