KTU Plienas ‒ Spalvų sala vs Baltic Transline (85:73)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 sausio 19 d., Penktadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtyniųantroje pusėje įveikė „Baltic Transline“

2018 sausio 19 d., Penktadienis, 22:35 val., peržiūros: 661

Sausio 19 dieną A. Sabonio KC sporto salėje įvyko „30+“ lygos „Amadeiros“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ priemė svečius „Baltic Transline“ komandą. „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ buvo iškovoję šešias pergales ir tris kartus buvo pralaimėję.„Baltic Transline“ sąskaitoje buvo viena pergalė ir devyni pralaimėjimai.

Rungtynių pradžioje „Baltic Transline“ puolimas strigo, o baigiantis ketvirtai minutei komandas skyrė šeši taškai (6:0). Netrukus pirmus taškus pelnė „Baltic Transline“ (6:2). Aštuntą minutę „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ persvara buvo padidėjusi iki aštuonių taškų (15:7). Kėlinio pabaigą geriau sužaidė „Baltic Transline“, sumažinę varžovų persvarą iki dviejų taškų (17:15).

Antrą kėlinį dviem taikliais metimais pradėjo svečiai, po kurių jie buvo priekyje (17:19). Į tai „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ atsakė trim taikliais dvitaškiais (23:19). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (28:28). Kėlinio pabaigoje geriau žaidė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“, kurie padidino persvarą iki šešių taškų (38:32).

Trečias kėlinys prasidėjo dviem taikliais šeimininkų tritaškiais (44:32). Antrą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Baltic Transline“, o jie laimėjo dviejų minučių atkarpą rezultatu 0:8 (44:40). Prasidėjus antrai kėlinio pusei gerą atkarpą sužaidė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“, kurie padidino persvarą iki 13 taškų (56:43). Kėlinio pabaigoje komandos keitėsi taikliais metimais, o taiklūs šeimininkų tritaškiai leido išlaikyti solidžią persvarą (64:50).

Pirmas tris su puse ketvirto kėlinio minutės ypač nerezultatyviai žaidė „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“, o įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė šeši taškai (66:60). Visgi labiau priartėti svečiams šeimininkai neleido ir baigiantis pirmai kėlinio pusei komandas skyrė 12 taškų (76:64). Rungtynių pabaigoje „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ žaidė užtikrintai ir išlaikė persvarą iki rungtynių pabaigos (85:73). „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ iškovojo septintą pergalę, o „Baltic Transline“ pralaimėjo dešimtą kartą.

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ treneris L.Narmontas: „Antroje rungtynių pusėje pataikėme kelis tritaškius. Tai ir padėjo įgyti persvarą 12 taškų. Šiaip buvo sunkios, klampios rungtynės. Manau, tie paskutiniai keli tritaškiai truktelėjo mus į priekį.“

„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ rungtynių pabaigoje palaužė „Šernus“ (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 23:45 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užtikrintai įveikė „Agentus“ ekipą (2017 spalio 31 d., antradienis, 18:16 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ paskutinėmis rungtynių akimirkomis palaužė „Sporto manija“ (2018 vasario 05 d., pirmadienis, 22:20 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nurungė KK „Žaibą“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 23:13 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ užbaigė ketvirtfinalį įveikdami „LSMU & Statybų vizija“ (77:67) (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 23:31 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ po sunkios kovos palaužė „Šilainių“ pasipriešinimą (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:07 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ nepaliko vilčių „Kauno savivaldybei & Policijai“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:57 val.)„KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 22:12 val.)Ketvirtfinalį „KTU Plienas ‒ Spalvų sala“ pradėjo nelengva pergale (2018 kovo 25 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Šilainiai“ tik pačioje rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 20:50 val.)