Baltic Transline vs SK „Vertigo“ (68:75)30+ lyga, „Amadeira“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Permainingose rungtynėse ‒ SK „Vertigo“ pergalė

2018 vasario 12 d., Pirmadienis, 22:56 val., peržiūros: 557

Pirmadienį, vasario 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „30+“ lygos pirmenybių rungtynės tarp B pogrupio komandų – vietos „Baltic Transline“ bei svečių SK „Vertigo“. Pirmoje rungtynių pusėje išryškėjo nelabai žymus svečių ekipos pranašumas, tačiau trečiajame kėlinyje kur kas užtikrinčiau atrodė aikštelės šeimininkai ir įgijo dviženklį pranašumą. Visgi, viskas pasikeitė lemiamo ketvirčio metu, kai „Baltic Transline“ krito į duobę ir paleido rungtynių iniciatyvą, o tuo pačiu visus šansus pakovoti dėl pergalės.

Rungtynes komandos pradėjo gan aukštu tempu ir tas žaidimas kiek geriau sekėsi aikštelės šeimininkams. Jie netrukus įgijo šešių taškų pranašumą, bet tuomet jų puolimas sustojo ir tuo pasinaudojo svečių ekipa, kuri spurtavo ir perimė rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Per likusį kėlinio laiką skirtumas tarp komandų vis augo, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 16:25. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo SK „Vertigo“, kurie netrukus įgijo jau 12-os taškų pranašumą, bet tuomet 8:0 atkarpą laimėjo „Baltic Transline“ ir sumažino atsilikimą stipriai. Per likusį kėlinio laiką komandos žaidė apylygiai, tad skirtumas tarp komandų per daug nekito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 36:42.

Trečiąjį ketvirtį su kur kas didesniu noru pradėjo aikštelės šeimininikai, kurie netrukus pavijo savo varžovus, o galiausiai ir persvėrė rezultatą savo naudai. Ties tuo SK „Vertigo“ problemos nesibaigė. Jie ir toliau nerado jokių kelių varžovų krepšio link ir turėjo jau dviženklį deficitą. Per likusį kėlinio laiką „Baltic Transline“ ekipai sėkmingai pavyko laikyti savo varžovus užnugaryje ir rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:52. Lemiamo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai neteko vieno savo puolimo lyderių ir tai jiems atsiliepė smarkiai. Daugiau nei pusę kėlinio jie nepelnė nė taško ir SK „Vertigo“ spurtavo 17:0, taip perimdami iniciatyvą į savo rankas. Per likusį rungtynių laiką „Baltic Transline“ ekipa neatsigavo ir svečiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:75.

Mindaugas Čižas (SK „Vertigo“):
“Apturėjom blogą atkarpą trečiojo kėlinio pradžioje. Berods 15-ą taškų be atsako gavom, jie prisivijo, įsiveržė į priekį. Bet susikaupėm ir laimėjom dėka gynybos“.

30+ lygos starte ‒ SK „Vertigo“ pergalė (2017 spalio 15 d., sekmadienis, 21:52 val.)Įtemptose rungtynėse „Šilainiai“ palaužė SK „Vertigo“ (2018 sausio 28 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Sporto manija“ neturėjo daug vargo rungtynėse prieš SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 18:46 val.)Permainingose rungtynėse „Sporto manija“ įveikė „Baltic Transline“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 23:03 val.)Paskutinių sekundžių dramoje ‒ „Agentus“ pergalė (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 19:05 val.)Pirmoje rungtynių pusėje atitrūkę „Šilainiai“ įveikė SK „Vertigo“ krepšininkus (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Agentus“ po atkaklios kovos įveikė SK „Vertigo“ (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 19:54 val.)„UNO“ palaužė 5-iese žaidusius SK „Vertigo“ (2017 lapkričio 19 d., sekmadienis, 22:25 val.)SK „Vertigo“ lengvai nugalėjo „Baltic Transline“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 22:15 val.)Pirmose aštunfinalio rungtynėse „Baltic Transline“ be vargo nušlavė „LSMU & Statybų vizija“ komandą (2018 kovo 11 d., sekmadienis, 20:09 val.)