Resmila.lt vs LSK „Technoera“ (56:64)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 20:05 val. @ J. Grušo meno vidurinė mokykla, Šarkuvos g. 30, Kaunas, LT-48169

Daug kietos kovos ir nervų pažymėtoje dvikoje ‒ LSK „Technoera“ šventė pergalę prieš „Resmila.lt“

2016 lapkričio 08 d., Antradienis, 23:22 val., peržiūros: 1433

Lapkričio 8 -ąją, antradienio vakarą įvyko „Top Sport“ C lygos, B pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „Resmila.lt“ bei svečių statusą turėjusių LSK „Technoera“ komandų. Po permainingos ir itin kovingos kovos, sėkmingiau rungtynių pabaigą sužaidę svečiai pranoko šeimininkus rezultatu 56:64.

Dvikova tarp komandų prasidėjo taškas į tašką, o pirmaujanti komanda keitėsi praktiškai po kiekvienos atakos. Sužaidus trys minutes, minimalią persvarą turėjo šeimininkai (9:8). Įpusėjus pirmajam kėliniui, K.Aleksandravičius greitoje atakoje savo komandą į priekį išvedė keturių taškų persvara (16:12). Aštuntąją rungtynių minutę, T.Banys taikliu tritaškiu metimu išvedė svečius į priekį (18:19), o jo komandai sėkmingai apsigynus, tas pats T.Banys pridėjo ir dvitaškį metimą. Vis dėl to, keturiais iš eilės taškais atsakiusi „Resmila.lt“ komanda, po pirmojo kėlinio pirmavo minimaliu skirtumu – 22:21.

Antrasis kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai, abiejoms komandoms netaikliai metant tiek iš toli, tiek iš artimesnių distancijų. Įpusėjus antrajam ketvirčiui, LSK „Technoera“ pirmavo nežymiu skirtumu (24:27). Puikiai gynyboje žaidę svečiai ir toliau sėkmingai gynė savo krepšį nuo varžovų atakų, o patys, nors ir iš lėto, tačiau po truputį didino savo persvarą (25:31). Devynioliktąją rungtynių minutę, LSK „Technoera“ įgijo jau net devynių taškų persvarą, o „Resmila.lt“ komandos žaidėjams iki ilgosios pertraukos jį pavyko sumažinti tik dviejais taškais – 29:36.

Po ilgosios pertraukos LSK „Technoera“ komanda ir toliau sėkmingai žaidė gynyboje, o tai jiems leido išlaikyti kiek ryškesnį pranašumą iki pat dvidešimt penktosios rungtynių minutės. R.Vaitasius ir M.Šiukščius dvitaškiais metimais priartino savo komandą vos iki vieno taiklaus metimo (40:42). Trečiojo ketvirčio pabaigoje tarp komandų ir toliau vyravo gynybinė kova, ko pasekoje rezultatas keitėsi nežymiai. Pasibaigus trečiajam kėliniui, rezultatas rodė, jog rungtynių nugalėtojas paaiškės tik paskutinėmis rungtynių minutėmis – 42:44.

Lemiamamo ketvirčio pradžioje komandos keitėsi taikliais metimais, o sužaidus trys minutes ketvirtajame kėlinyje, skirtumas tarp komandų nesikeitė (47:49). Prasidedant paskutinėms penkioms rungtynių minutėms, E. Jauneikos tolimas metimas skirtumą tarp komandų sumažino iki minimumo, tačiau į tai E.Vaitekauskas atsakė tokios pačios vertės metimu (50:54). Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, Ž.Radzevičius dvitaškiu metimu atstatė savo komandos persvarą iki keturių taškų (53:57). Kai jau atrodė, kad rungtynių intrigos nepavyks išvengti iki pat paskutinių ketvirtojo kėlinio sekundžių, Ž. Radzevičiaus smeigė šaltakraujišką tritaškį, o jau kitoje atakoje T.Banys pridėjo dar vieną tolimą metimą (54:63). Likus žaisti minutę iki rungtynių pabaigos, o „Resmila.lt“ komandai nesėkmingai bandžius mažinti atsilikimą, rungtynių nugalėtojas abejonių nebekėlė. LSK „Technoera“ šventė sunkią pergalę rezultatu 56:64.

Po laimėtų rungtynių, LSK „Technoera“ komandos žaidžiantysis treneris Linas Mecelis teigė, kad prie pergalės labai prisidėjo įmesti taiklūs tritaškiai metimai rungtynių pabaigoje:

Leido žaisti kietai, išlaikėm gale gal kiek daugiau ramybės, sunkiai sekėsi, bet pataikėm svarbius tritaškius gale, dėl to gal ir laimėjom. Varžovai verti pagarbos.

„Resmila.lt“: Darius Mockus – 15 tšk., Edgaras Jauneika – 14 tšk., Martynas Šiukščius – 10 tšk.

LSK „Technoera“: Egidijus Vaitekauskas – 19 tšk. (5 išpr. praž.), Tautvydas Banys – 16 tšk. (9 rezult. perd.), Žilvinas Radzevičius – 15 tšk.

„Kauno rami“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 06 d., sekmadienis, 23:26 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi LSK „Technoera“ krito prieš „Hidraulines sistemas“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:02 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:06 val.)LSK „Technorea“ krepšininkai sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 19 d., trečiadienis, 03:05 val.)Puiki rungtynių pabaiga leido LSK „Technoera“ išlyginti serijos rezultatą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 21:46 val.)V. Marcinausko metimas paskutinėmis rungtynių sekundėmis atnešė LSK „Technoerai“ pergalę (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)M. Maslenikovo ir D. Mockaus tritaškiai nutiesė „Resmila.lt“ ekipai pergalę prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 vasario 26 d., sekmadienis, 18:23 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)„R2P Sport ‒ S/M“ pratęsė pergalių seriją, įveikdama „Resmila.lt“ ekipą (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 22:06 val.)