Baltic Transline vs Resmila.lt (63:70)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

M. Maslenikovo ir D. Mockaus tritaškiai nutiesė „Resmila.lt“ ekipai pergalę prieš „Baltic Transline“ penketuką

2017 vasario 26 d., Sekmadienis, 18:23 val., peržiūros: 1275

Vasario 26 dieną, 15:00 val., A.Sabonio sporto centre, susitiko „C“ lygos N pogrupio lyderės – „Baltic Transline“ (7-8) ir „Resmila.lt“ (9-6). Pirmasis šių ekipų susitikimas pasibaigė svečių pergale dviem taškais 67:69.

Rungtynių pradžioje abi ekipos strigo puolime ir sužaidus šešias minutes rezultatas buvo lygus 5:5. Tokia pati atkakli ir taškas į tašką kova vyko iki pat ketvirčio pabaigus ir nenuostabu, jog jam pasibaigus rungtynėse buvo lygybė 12:12.

Antrojo kėlinuko pradžioje prabilo „Resmila.lt“ snaiperiai – D.Mockus ir M.Maslenikovas pataikė po du tritaškius, kas leido svečiams atitrūkti 21:28. Ir nors „Baltic Transline“ krepšininkams iškart pavyko sumažinti varžovų persvarą iki 24:28, visgi kėlinuko pabaigą „Resmila.lt“ baigė spurtu 0:7 ir įpusėjus rungtynėms pirmavo 24:35.

Trečiajame kėlinuke du M. Leščinsko ir vienas A. Keršio tritaškis leido „Baltic Transline“ ekipai priartėti iki 39:43. Ir nors po minutinės pertraukėlės M.Maslenikovas pataikė du tritaškius, bet veržlus T. Viršilo žaidimas bei M. Paršeliūno kova po krepšiais leido šeimininkams dar labiau priartėti. Po trijų ketvirčių 47:49 priekyje buvo „Resmila.lt“.

Ketvirto kėlinuko pradžioje darbo vėl ėmėsi D.Mockus ir M.Maslenikovas, po kurių tolimų metimų svečiai atitrūko 50:59. Nors „Baltic Transline“ ekipai pavyko dar sušvelninti skirtumą iki 55:59, tačiau sėkmingiau sužaista rungtynių pabaiga leido šiose rungtynėse pergale džiaugtis „Resmila.lt“ ekipai. Galutinis rungtynių rezultatas 63:70 (12:12, 12:23, 23:14, 16:21).

Baltic Transline: Tomas Viršilas – 20 tšk. (16 atk. kam., 8 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Aivaras Keršis – 16 tšk., Mindaugas Leščinskas – 14 tšk. (6 išpr. praž.), Modestas Paršeliūnas – 13 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Resmila.lt: Mantas Maslenikovas – 29 tšk., Darius Mockus – 20 tšk., Gintaras Petrauskas – 8 tšk. (5 rezult. perd.)

Puikiai startavę „Return“ krepšininkai vėliau neturėjo jokių šansų prieš „Baltic Transline“ penketuką (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 00:10 val.)18 taškų deficitą panaikinę „Resmila.lt“ rungtynių pabaigoje palaužė „Baltic Transline“ krepšininkus (2017 sausio 17 d., antradienis, 22:08 val.)M. Liepos ir A. Jurkšaičio vedini „Laipsniai“ įveikė „Baltic Transline“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:14 val.)Prieš „Hermio“ tritaškius neatsilaikė „Baltic Transline“ (2017 vasario 12 d., sekmadienis, 19:27 val.)„Brentex Trailer“ užtikrintai įveikė „Baltic Transline“ ekipą (2017 sausio 03 d., antradienis, 00:39 val.)Daug kietos kovos ir nervų pažymėtoje dvikoje ‒ LSK „Technoera“ šventė pergalę prieš „Resmila.lt“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)„Resmila.lt“ naujuosius metus pažymėjo pergale prieš „Compensą“ (2017 sausio 03 d., antradienis, 21:59 val.)„Nebajeris“ įveikė „Baltic Transline“ ir žengia toliau (2017 balandžio 02 d., sekmadienis, 17:00 val.)„Resmila.lt“ iššvaistė solidų pranašumą, bet palaužė „Brentex Trailer“ krepšininkus (2017 sausio 30 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Resmila.lt“ užtikrintai įveikė „Return“ krepšininkus (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:21 val.)