Kauno NTI-PN vs LSK „Technoera“ (66:68)B lyga, „ALT reklama“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

V. Marcinausko metimas paskutinėmis rungtynių sekundėmis atnešė LSK „Technoerai“ pergalę

2017 sausio 11 d., Trečiadienis, 21:44 val., peržiūros: 1037

Sausio 11 dieną, 19:00 val., „Kauno NTI-PN“ sporto salėje, susitiko „B“ lygos G pogrupio kaimynai „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir LSK „Technoera“. Iki šio susitikimo abi ekipos buvo iškovojusios po keturias pergales.

Rungtyniu pradžioje priekyje buvo tai viena, tai kita komanda, o įpusėjus ketvirčiui rungtynėse buvo lygybė 11:11. Kėlinuko antroje pusėje „Kauno NTI-PN“ pradėjo šiek tiek strigti puolime, kuo puikiai pasinaudojo LSK „Technoeros“ krepšininkai, laimėję pirmą kėlinuką 18:23.

Antrajame kėlinuke visų rungtynių metų po krepšiu dominavęs R.Imbrasas metimais iš po krepšio išvedė aikštelės šeimininkus į priekį 28:27. Ir toliau aikštelėje vyko atkakli kova taškas į tašką. Ir tik kėlinuko pabaigoje taiklus E. Mačiulio tolimas šūvis leido „Kauno NTI-PN“ būti priekyje 40:37.

Trečiajame kėlinuke visiškai užstrigo LSK „Technoeros“ puolimas. Pirmas taiklus metimas buvo pataikytas sužaidus net šešias minutes, kai tritaškį įsūdė T.Banys. Visgi, „Kauno NTI-PN“ nebuvo toli nutolę, o po šio tritaškio rezultatas buvo 44:40. Iki kėlinuko pabaigos šeimininkams pavyko išlaikyti atstumą ir pasibaigus jam pirmauti 52:46.

Paskutiniajame kėlinuke Ž.Radzevičius pataikė kelis labai svarbius tolimus metimus, o po vieno iš jų svečiai jau pirmavo 57:60. Tačiau, „Kauno NTI-PN“, vedina R. Imbraso, pasivijo varžovus ir likus 10 sekundžių rezultatas buvo lygus. Paskutinė ataka priklausė LSK „Technoerai“, kurie surengė puikią ataką, o iš po krepšio pataikęs V.Marcinauskas tapo šių rungtynių didvyriu, išplėšęs svečių ekipai pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 66:68.

Kauno NTI-PN: Rokas Imbrasas – 39 tšk. (18 atk. kam., 7 išpr. praž.), Eduardas Mačiulis – 15 tšk. (10 atk. kam.), Almantas Atkočaitis – 7 tšk.

LSK „Technoera“: Arminas Beisys – 22 tšk. (11 atk. kam.), Vidas Marcinauskas – 20 tšk. (13 atk. kam., 6 išpr. praž.), Žilvinas Radzevičius – 17 tšk.

SK „Neveronių“ tritaškiai neleido LSK „Technoerai“ pagalvoti apie pergalę (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:52 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)Puiki rungtynių pabaiga leido LSK „Technoera“ išlyginti serijos rezultatą (2017 balandžio 05 d., trečiadienis, 21:46 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi LSK „Technoera“ krito prieš „Hidraulines sistemas“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:02 val.)„Hidraulinės sistemos“ po permainingos kovos įveikė LSK „Technoera“ ekipą. (2017 vasario 01 d., trečiadienis, 23:04 val.)KK „Garliava“ po atkaklios kovos palaužė LSK „Technoera“ (2016 lapkričio 02 d., trečiadienis, 23:19 val.)Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)37 padarytos klaidos nulėmė netikėtą „Huawei“ pralaimėjimą LSK „Technoerai“ (2017 vasario 22 d., trečiadienis, 22:25 val.)Tikslus A. Kaminsko tritaškis nutiesė kelią KK „Garliavai“ į ketvirtfinalį (2017 balandžio 20 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)