Ryterna Group vs LSK „Technoera“ (53:108)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 spalio 18 d., Antradienis, 20:40 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

LSK „Technorea“ krepšininkai sezoną pradėjo triuškinančia pergale prieš „Ryterna Group“

2016 spalio 19 d., Trečiadienis, 03:05 val., peržiūros: 1504

Antradienį, spalio 18-ąją dieną, „Kauno energijos“ sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos „Top Sport“ pirmenybių, B pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Ryterna Group“ ir svečių LSK „Technorea“ komandos. Rungtynes užtrikrintai pradėję svečiai dar pirmajame ketvirtyje susikrovė dviženklęs persvarą, kurią rungtynių eigoje tik didino. Šeimininkai neturėjo jokių vilčių ir buvo priversti pripažinti triuškinantį pralaimėjimą rezultatu – 53:108 (7:23; 15:28; 19:17; 12:40).

Rungtynių taškų sąskaitą taikliu tritaškiu atidarė šeimininkų komandos žaidėjas A.Miliūnas. Netrukus savo taškų sąskaitą atidaryti pavyko ir svečiams. Rungtynės prasidėjo vangiu ir nerezultatyviu žaidimu. Per pusę kėlinio komandos bendrai įmetė vos 10 taškų (3:7). Likus žaisti kiek daugiau nei dvi minutes, svečių krepšininkai pabudo ir laimėjo atkarpą 0:11 ir po pirmojo kėlinuko jau pirmavo gan solidžiu skirtumu 7:23.

Antrasis ketvirtis šeimininkų komandai, taip pat nieko gero nežadėjo. LSK „Technorea“ krepšininkai vėl spurtavo 0:8, tačiau po beveik 3 minučių taškų bado, taškus savo komandai pelnė A.Silvestravičius. Svečiai puolime žaidė akiai gražų ir komandišką krepšinį, o varžovams apsiginti nuo jų atakų tapo beveik neįmanoma. Aukštą žaidimo tempą diktavę svečiai prieš ilgąją pertrauką jau pirmavo, net 29 taškų skirtumu – 22:51.

Po didžiosios pertraukos žaidimas aikštelėje kiek išsilygino. A. Miliūno ir D. Špakausko pastangomis pagaliau šeimininkams pagaliau pavyko puolime rasti būdų kaip pelnyti taškus. Savo ruožtu LSK „Technorea“ žaidėjai kiek atsipalaidavo – pasipylė klaidos ir netaiklūs metimai. „Ryterna Group“ sužaidus pusę kėlinio atsikinėjo 25 taškais. Per likusį kėlinio laiką svečiai beveik susigrąžino turėtą persvarą – 41:68.

Ketvirtasis rungtynių kėlinukas šiose rungtynėse buvo tik formalumas, bet vargu ar kas tikėjosi iš svečių tokio galingo žaidimo puolime. Šeimininkams po kiek sėkmingesnio trečiojo kėlinuko, ketvirtąjame krepšys vėl tarsi užsirišo, o tuo tarpu svečiai rengė rezultatyvias atakas vieną po kitos per kėlinuką pelnydami net 40 taškų. Pasiekti tokį rezultatą pavyko puikiai išnaudojant varžovų klaidas ir pelnant lengvus taškus po greitų atakų, taip pat ir mesdami laisvi LSK „Technorea“ krepšininkai iš įvairių nuotolių beveik neklydo. Nuaidėjus finaliniam teisėjo švilpukui svečių komandos krepšininkai šventė triuškinančią pergalę rezultatu 53:108.

Ryterna Group: Antanas Silvestravičius – 14 tšk. (12 atk. kam., 8 išpr. praž.), Darius Špakauskas – 7 tšk. (5 perimt. kam.), Mindaugas Andriušaitis – 7 tšk.

LSK „Technoera“: Arminas Beisys – 26 tšk., Ričardas Belopetravičius – 25 tšk., Egidijus Vaitekauskas – 13 tšk., Tomas Jurevičius – 12 tšk., Linas Mecelis – 10 tšk., Vidas Marcinauskas – 10 tšk.

„Resmila.lt“ iškovojo pirmąją pergalę įveikdami „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 00:00 val.)„Grizliai“ neturėjo didelių sunkumų prieš „Ryterna Group“ (2016 spalio 25 d., antradienis, 22:55 val.)SK „Neveronys“ iškovojo triuškinančią pergalę (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 22:38 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasispriešino „Ryterna Group“ komandai (2017 sausio 25 d., trečiadienis, 20:44 val.)Šešioliktfinalį „Ryterna“ pradėjo pergale prieš „Kauno Rami“ (2017 kovo 12 d., sekmadienis, 23:41 val.)„Kauno Rami“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Ryterna Group“ (2016 lapkričio 15 d., antradienis, 23:08 val.)Daug kietos kovos ir nervų pažymėtoje dvikoje ‒ LSK „Technoera“ šventė pergalę prieš „Resmila.lt“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)Penkiese susirinkę LSK „Techoera“ neatsilaikė prieš „R2P Sport ‒ S/M“ komandą (2016 lapkričio 21 d., pirmadienis, 23:49 val.)R2P Sport-SIM ekipa nesunkiai įveikė „Ryterna Group“ ekipą (2016 gruodžio 07 d., trečiadienis, 01:01 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi LSK „Technoera“ krito prieš „Hidraulines sistemas“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:02 val.)