KK „Garliava“ vs LSK „Technoera“ (68:69)C lyga, „TOPsport“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2017 balandžio 05 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Puiki rungtynių pabaiga leido LSK „Technoera“ išlyginti serijos rezultatą

2017 balandžio 05 d., Trečiadienis, 21:46 val., peržiūros: 1264

Trečiadienį Kauno technikos kolegijos sporto salėje įvyko C lygos „Top Sport“ pirmenybių aštuntfinalio antrosios rungtynės, kuriose susitiko KK „Garliava“ ir svečių teisėmis atvykę LSK „Technoera“ Pirmajame susitikime KK „Garliava“ varžovus įveikė 4 taškų pranašumu ( 81:77).

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir nė vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo (8:9). LSK „Technoera“ pavyko greitomis atakomis įgyti 6 taškų pranašumą, tačiau S.Pakalniškis smeigė du tritaškius metimus paeiliui ir rezultatas tapo lygus ( 17:17). Per likusį laiką šeimininkai susikrovė tik dviejų taškų pranašumą ( 23:21). Antrame kėlinyje KK „Garliava“ toliau užtikrinčiau atrodė puolime, kur didino atotrūkį ir svečiai buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę ( 32:25). Likus žaisti tris minutes LSK „Technoera“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir prieš antrą pusę susikrovė 1 taško pranašumą – 34:35.

Antroje rungtynių pusėje svečiai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose, tačiau KK „Garliava“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir spaudė po visą aikštelę, kur po ilgos pertraukos susigrąžino lyderio vaidmenį ( 45:44). Šeimininkai kėlinuko pabaigoje užpuolė keletą greitų atakų ir pranašumas išaugo iki 7 taškų ( 53:46). Ketvirtame kėlinyje KK „Garliava“ toliau žaidė lyg ant bangos ( 60:48). Svečiai nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir po Ž.Radzevičiaus tritaškių metimų skirtumas ištirpo iki 2 taškų (66:64). Likus žaisti dvi minutes LSK „Technoera“ toliau fantastiškai atrodė puolime, kur persvėrė rezultatą minimaliu pranašumu. Paskutinėmis sekundėmis šeimininkai klydo puolime, o tuo pasinaudoję LSK „Technoera“ iškovojo pergalę, rezultatu – 68:69 (23:21, 11:14, 19:11, 15:23)

KK „Garliava“: Saulius Pakalniškis – 17 tšk. (6 rezult. perd.), Artūras Kaminskas – 13 tšk., Marius Satkevičius – 11 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

LSK „Technoera“: Ričardas Belopetravičius – 21 tšk., Arminas Beisys – 15 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Žilvinas Radzevičius – 15 tšk. (7 rezult. perd., 5 išpr. praž.)

SK „Neveronių“ tritaškiai neleido LSK „Technoerai“ pagalvoti apie pergalę (2016 lapkričio 23 d., trečiadienis, 21:52 val.)Antroje rungtynių pusėje sustojusi LSK „Technoera“ krito prieš „Hidraulines sistemas“ (2017 vasario 14 d., antradienis, 00:02 val.)Tik po atkaklios kovos LSK „Technoera“ įveikė „Kauno rami“ ekipą (2016 lapkričio 30 d., trečiadienis, 21:06 val.)„Huawei“ iškovojo pergalę rungtynėse prieš LSK „Technoeros“ krepšininkus (2017 sausio 04 d., trečiadienis, 22:11 val.)V. Marcinausko metimas paskutinėmis rungtynių sekundėmis atnešė LSK „Technoerai“ pergalę (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:44 val.)Daug kietos kovos ir nervų pažymėtoje dvikoje ‒ LSK „Technoera“ šventė pergalę prieš „Resmila.lt“ (2016 lapkričio 08 d., antradienis, 23:22 val.)Tvirtai rungtynes pradėjusi KK „Garliava“ iškovojo užtikrintą pergalę (2017 vasario 16 d., ketvirtadienis, 18:40 val.)„Garliava“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Ragų“ pranašumą (2017 sausio 11 d., trečiadienis, 21:40 val.)Po atkaklios ir permainingos kovos pergalę pasiekė LSK „Technoera“ (2017 sausio 18 d., trečiadienis, 21:52 val.)Pirmose aštunftinalio rungtynėse sunki KK „Garliava“ ekipos pergalė prieš LSK „Technoerą“ (2017 kovo 29 d., trečiadienis, 22:15 val.)