Celsis vs Kauno švara (92:94)Įmonių lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2017 vasario 07 d., Antradienis, 19:45 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Taškų lenktynėse sėkmė šypsojosi Kauno Švarai

2017 vasario 07 d., Antradienis, 21:31 val., peržiūros: 783

Antradienio vakarą Įmonių lygos rungtynėse Celsis priėmė Kauno Švaros komandą. Rungtynės prasidėjo gan nerezultatyviai nors tempas buvo didelis sužaidus 3,5 minutes po M.Valatkevičius ir Š.Kryžius metimų 3:2 priekyje buvo Celsis. Nuo šios akimirkos prasidėjo „bėk_mesk atkarpa“ kurioje komandos keitėsi viena po kitos sekusiom sėkmingomis atakomis. 14 taškų vien per pirmą ketvirtį pelniusio M. Valatkevičiaus pastangomis po pirmųjų 10 minučių kovos 23:22 buvo Celsis komanda. Sužaidus pusę antrojo kėlinuko 37:31 priekyje vis dar buvo kiek sėkmingiau atakavę Celsio vaikinai, tačiau nuo tada įvyko rungtynių lūžis. Kauno Švara laimėjo atkarpą 16:4 ir įgijo 6 taškų pranašumą 41:47 po 2 kėlinių.

Trečiajame kėlinuke Kauno Švara pradėjo dominuoti, o po dar vienos sėkmingos atkarpos 5:14 įgijo jau solidžią 15 taškų persvarą. Trys iš eilės taiklūs Ž.Balynas dvitaškiai kiek aptirpdė skirtumą ir po 3 kėlinių 60:72 pirmauja svečiai. Rungtynės ir toliau vyko didžiuliu tempu ir kai sužaidus 5 minutes vis dar saugia 11 taškų persvara priekyje buvo svečiai, tada prasidėjo rungtynių netikėtumai. Daugiausia ritmą pagavusio I. Krukonio pastangomis puolime rezultatas sparčiai ėmė tirpti kol galiausiai likus minutę liko vos 5 taškai 87:92. Celsiui pavyko apsiginti 2 atakas iš eilės o po J.Svirka dvitaškio ir I. Krukonio tritaškio lygu 92:92 ir lieka 10 sekundžių. Puikus A. Olberkio prasiveržimas baigėsi 2 lengvais taškais iš po krepšio ir likus žaisti vos 3 sekundes minutės pertraukėlės pasitarimui prašė šeimininkai Celsis. Ataka buvo greičiausiai ne visiškai pagal planą ir gan chaotiška ir I.Krukonis buvo priverstas išmesti gan sudėtingą tolimą metimą, kuris tikslo nepasiekė ir 92:94 pergalę šventė Kauno Švara.

Atkakliose rungtynėse „Rapala“ įveikė „Kauno švarą“ (2016 gruodžio 13 d., antradienis, 22:13 val.)Taškų lenktynėse Kauno švara palaužė visas rungtynes sėkmingai žaidusius ASU & Co „AgroVIS“ (2017 kovo 04 d., šeštadienis, 16:04 val.)Pirmose pusfinalio rungtynėse „Celsis“ lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2017 balandžio 18 d., antradienis, 22:12 val.)„Celsis“ tik paskutinėmis sekundėmis įveikė „Kauno švaros“ ekipą (2017 sausio 31 d., antradienis, 22:14 val.)Dramatiškame krepšinio spektaklyje Kesko Senukai išvargo pergalę prieš Kauno Švarą (2017 vasario 17 d., penktadienis, 22:43 val.)Beveik visas rungtynes pirmavusi „Kauno švara“ įveikė „Rapalą“ (2017 vasario 13 d., pirmadienis, 22:29 val.)„Callcredit“ gan lengvai įveikė „Kauno švarą“ (2016 lapkričio 17 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Atkakliose ketvirtfinalio rungtynėse „Acme“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 03 d., pirmadienis, 22:47 val.)Rungtynių pabaigoje „Acme“ turėjo pripažinti „Kauno švaros“ pranašumą (2017 balandžio 11 d., antradienis, 23:10 val.)Celsis parodė čempionišką žaidimą prieš Hidraulinės sistemos ir pasidabino auksu ! (2017 balandžio 29 d., šeštadienis, 22:03 val.)