Adma vs BC „Bitdefender“ (68:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 19:15 val. @ Santaros gimnazija, Baltų pr. 51, Kaunas, LT-48239

„Adma“ po permainingos kovos palaužė BC „Bitdefender“

2018 lapkričio 06 d., Antradienis, 20:55 val., peržiūros: 755

Antradienį, lapkričio 6 dieną, Santaros gimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Adma“ (2/0) bei svečių BC „Bitdefender“ (1/0).

Rungtynių pradžia vyko labai lygiai, abi ekipos labai dažnai klydo ir tik kėlinuko pabaigoje „Adma“ šiek tiek atitrūko ir laimėjo jį 16:12.

Antrąjį ketvirtį BC „Bitdefender“ pradėjo spurtu 5:0 ir persvėrė susitikimo rezultatą. Visgi, tada šeimininkai perėmė žaidimo kontrolę į savo rankas ir įpusėjus rungtynėms jau turėjo susikrovę dviženklę persvarą 34:24.

Trečiajame kėlinuke kovotojų charakterį parodę svečiai sugebėjo išlyginti rungtynių rezultatą, tačiau J. Draudvilos ir R. Švagždžio tritaškiai kėlinuko pabaigoje leido šeimininkams pirmauti 48:44.

Nors „Adma“ ketvirto kėlinuko pradžioje atitolo 61:52, bet BC „Bitdefender“ labai greitai grąžino intrigą į rungtynes ir išlygino rezultatą. Visgi, didžiąją rungtynių dalį pirmavusi „Adma“ nepaleido pergalės iš rankų ir iškovojo sunkią pergalę. Galutinis rezultatas 68:65 (16:12, 18:12, 14:20, 20:21).

D.Jagminas („Adma“):

„banguotos varžybos. Ir trečios rungtynės kaip nepataikome. Kai tik pataikome, iškart atsiranda skirtumas. Pradžia sezono, įsivažiuosim“.

„Remza & Langvila“ antroje rungtynių dalyje palaužė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:37 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo pabaigė BC „Bitdefender“ sezoną (2019 kovo 24 d., sekmadienis, 16:14 val.)Atkakliose ir permainingose rungtynėse BC „Bitdefender“ įveikė „Alainą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 23:16 val.)„Remza & Langvila“ nesunkiai įveikė BC „Bitdefender“ krepšininkus (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 21:40 val.)„Telia“ įrodė savo pranašumą prieš BC „Bitdefender“ krepšininkus (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 15:44 val.)„Dakra- Košmaras“ vargo su „Bitdefender (2019 sausio 24 d., ketvirtadienis, 22:03 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo BC „BitDefender“ (2019 vasario 28 d., ketvirtadienis, 21:43 val.)„Adma“ nesunkiai nugalėjo „Vilmista“ (94:65) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:01 val.)„Adma“ tik lemiamo ketvirčio pabaigoje palaužė „Hidraulit“ pasipriešinimą (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 16:20 val.)„Adma“ pergalingai pradėjo sezoną įveikdami „KTK – Enerstena“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 19:47 val.)