KK „13“ vs Sparta (79:73)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Saulės gimnazija, Savanorių pr. 46, Kaunas, LT-44209

KK „13“ vos neprisižaidė su charakterį pademonstravusia „Sparta“

2017 spalio 29 d., Sekmadienis, 22:22 val., peržiūros: 635

Sekmadienį, spalio 29 dieną Kauno „Saulės“ gimnazijos sporto salėje įvyko KKL „C“ lygos „Baltic Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko aikštelės šeimininkai KK „13“ priemė svečius – „Spartos“ komandą. Pirmuosius rungtynių taškus pelnė svečiai, tačiau netrukus savo taškų sąskaitą atidarę šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako, o įpusėjus kėliniui rezultatas buvo lygus 8:8. Kelias minutes aištelėje vyravo chaosas – abi komandos keitėsi klaidomis, netaikliais metimais iš po krepšio, tačiau paskutinę minutę KK „13“ krepšininkai įjungė aukštesnę pavarą ir laimėjo atkarpą 6:0, po kurios jie turėjo jau 5 taškų persvarą – 20:15.

Antrame kėlinyje vyko atkakli kova, komandos žaidė daug rezultatyviau. Tačiau įpusėjus kėliniui po taiklaus T. Krapiko tritaškio „Spartos“ krepšininkams buvo pavykę išsiveržti į priekį, tačiau neilgam. A. Labanausko ir T. Čekaičio vadama KK „13“ per tris minutes sugebėjo susikrauti dviženklį deficitą. Paskutinį žodį pirmoje rungtynių pusėje tarė T.Krapikas vėl pataikydamas iš toli.

Trečio kėlinio pradžioje „Spartos“ krepšininkai krito į duobę. Taškus rinkti pavykdavo tik G. Prabuliui, tačiau vien jo indėlio neužteko. E.Zaidelis sužaidė puikią atkarpą tritaškį pridėjo L.Stanislovaitis ir komandas jau skyrė soli 18 taškų šeimininkų persvara – 61:43. Per likusias tris minutes svečiams šiek tiek pavyko sumažinti deficitą – 66:53.
Ketvirto kėlinio pradžioje „Spartos“ žaidėjai tarsi pateisino komandos pavadinimą. Sukandę dantimis jie atidirbdavo gynyboje, o puolime kantriai rengė atakas ir per kiek daugiau nei tris minutes jie laimėjo atkarpą 2:15 ir sugrįžo į rungtynes – 68:68. Šeimininkai vos ne vos atsibudo po šalto dušo ir pagaliau vėl pradėjo rodyti gyvybės ženklus. Šįkart komandą į priekį paskui save tempė L.Stanislovaitis. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti pusantros minutės komandas skyrė 6 taškai, o per likusį laiką komandoms pasižymėti nepavyko ir KK „13“ šventė pergalę rezultatu – 79:73 (20:15, 22:20, 24:18, 13:20).

Po runtynių KK „13“ komandos treneris D.Butkus kalbėjo:

„Dar tik sezono pradžia, komanda nesusižaidusi, todėl toks banguotas žaidimas buvo, o ir varžovai pasirodė tikrai ne iš kelmo spirti – vos neprisižaidėm. Šiaip tikrai neblogos rungtynės buvo.“

T.Krapiko ir T.Šoriaus tandemas atvedė į pergalę „Spartą“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 20:05 val.)KK „13“ turėjo vargo su „Kauno NTI-PN“ (2017 lapkričio 22 d., trečiadienis, 18:05 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasipriešino „Spartai“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:53 val.)„Neveronys ‒ LKK“ komandai užteko vieno gerai sužaisto kėlinio, kad pasiektų pergalę prieš „Spartą“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:44 val.)„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)Atkakliose rungtynėse KK „13“ įveikė „Dumblą“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 21:19 val.)Permainingose rungtynėse KK „13“ turėjo pripažinti „Neveronys ‒ LKK“ pranašumą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 20:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse KK „13“ įveikė „Resmila.lt“ komandą (2017 lapkričio 12 d., sekmadienis, 19:50 val.)Čiuožyklą priminusioje aikštelėje „Resmila.lt“ paskutinėmis sekundėmis įveikė „Spartą“ (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:32 val.)