Sparta vs Neveronys ‒ LKK (71:87)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 31 d., Antradienis, 21:00 val. @ Milikonių pagrindinė mokykla, Baltijos g. 30, Kaunas, LT-48248

„Neveronys ‒ LKK“ komandai užteko vieno gerai sužaisto kėlinio, kad pasiektų pergalę prieš „Spartą“

2017 spalio 31 d., Antradienis, 23:44 val., peržiūros: 803

Spalio 31 – ąją dieną, antradienį, Kauno Milikonių pgr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL C lygos, „Baltik Sport“ pirmenybių, C pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Spartos“ ir svečių „Neveronys ‒ LKK“ komandų. Galingą sudėtį šį sezoną surinkusi „Neveronys ‒ LKK“ buvo per sunkiai įkandamas riešutas negausiai susirinkusiems varžovams. Nors du kėlinius komandos sužaidė lygiai, tačiau ketvirtąjame kėlinuke svečiai pagaliau pradėjo žaisti taip kaip iš tikro moka ir iškovojo trečiają pergalę iš tiek pat galimų „B“ pogrupyje palikdami varžovus be pergalių šį sezoną.

Rungtynės prasidėjo apylygiu žaidimu, nors svečiai ir turėjo galingesnę sudėtį, o šeimininkai turėjo verstis be vieno iš lyderių. „Neveronys ‒ LKK“ susitikimą pradėjo geros nuotaikos, o tai atsiliepė ir vaizdui aikštelėje. Įpusėjus ketvirčiui komandas skyrė 7 taškų svečių persvara, tačiau kovingoji „Spartos“ komanda kėlinį užbaigė spurtu 9:4 ir išlyginti rezultą – 24:24. Toliau rungtynės klostėsi panašiu scenarijumi – svečiai po geresnės atkarpos nutolsta ir atleidžia vadžias, o tuo pasinaudodami jų varžovai sumažina persvarą. Prieš ilgąją persvarą „Neveronys ‒ LKK“ turėjo 5 taškų persvarą – 42:47.

Po pertraukos abiejų komandų žaidime padaugėjo broko – netaiklūs metimai iš dėkingų padėčių, klaidos perduodant kamuolį ir pan. Nors svečiai einu metu ir turėjo 8 taškų persvarą, bet jos vėl išlaikyti nepavyko, o prie to prisidėjo ir T.Šorius pataikęs tritaškį praktiškai su kėlinio pabaigos sirena – 53:58. Ketvirtajame kėlinuke svečiai pagaliau nusprendė žaisti taip kaip gali iš tikrųjų ir nustoti juokauti. Įjungę aukštesnę pavarą „Neveronys ‒ LKK“ įpusėjus kėliniui jau turėjo saugią 15 taškų persvarą. Per likusį laiką vaizdas aikštelėje kardinaliai nesikeitė ir šeimininkams teko pripažinti varžovų pergalę rezultatu – 71:87 (24:24, 18:23, 11:11, 18:29).

Po rungtynių nugalėtojų komandos vienas iš trenerių kalbėjo:

„Puikios rungtynės. Vyrai rungtynių pradžioje nebuvo apšilę, įsižaidę, keli žaidėjai, atvyko ką tik iš kitų rungtynių, todėl ir jiems reikėjo laiko apsiprasti aikštelėje. Tačiau paskui susiėmėm ir padarėm savo darbą – iškovojom pergalę.“

„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo pergalę prieš „Randerį“ (2017 gruodžio 10 d., sekmadienis, 14:48 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Resmila.lt“ (2018 vasario 20 d., antradienis, 23:38 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Nebajerio“ ekipą (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 14:45 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Randeris“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:58 val.)„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 20:30 val.)Puikus J. Draudvilos žaidimas „Neveronys ‒ LKK“ ekipai atnešė sunkią pergalę prieš „LazybuGuru.lt“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:13 val.)„Neveronys – LKK“ užtikrintai įveikė „Resmila.lt“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Neveronys ‒ LKK“ antroje rungtynių pusėje įrodė savo pranašumą prieš „Baltic Transline“ (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Neveronys ‒ LKK“ iššvaistė solidų pranašumą, bet iškovojo pergalę (2018 sausio 27 d., šeštadienis, 01:09 val.)„Neveronys ‒ LKK“ ekipos tritaškiai leido įveikti „Krugės karius“ (2018 kovo 04 d., sekmadienis, 15:34 val.)