Kauno NTI-PN vs Alaina (77:60)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 13 d., Antradienis, 18:30 val. @ Nepilnamečių tardymo izoliatorius - pataisos namai, Technikos g. 12, Kaunas, LT-51334

„Kauno NTI-PN“ pasiekė įtikinamą pergalę

2018 vasario 13 d., Antradienis, 22:47 val., peržiūros: 774

Vasario 13 dieną, 18:30 val., „Kauno NTI-PN“ sporto salėje, susitiko „C“ lygos komandos „Kauno NTI-PN“ (šeimininkai) ir „Alaina“ (svečiai). Vis tvirčiau atrodantys „Kauno NTI-PN“ krepšininkai šį vakarą savo salėje sulaukė lentelės kaimynės „Alainos“ komandos. Vis tik atkaklios kovos šiame susitikime nebuvo, puikų puolimą demonstravę šeimininkai užtikrintai pirmavo viso susitikimo metu ir įsirašė pelnytą pergalę, rezultatu 77:60 (23:12, 15:14, 23:17, 16:17).

Jau rungtynių pradžioje tapo aišku, kad „Kauno NTI-PN“ varžovus ir vėl stengsis užklupti nepasiruošusius ir ši taktika eilinį kartą pasiteisino. Kol „Alaina“ bandė apsiprasti mažoje salėje, „Kauno NTI-PN“ komanda nieko nelaukė ir smeigė vieną tolimą metimą po kito. Skirtumas dar pirmojo kėlinumo metu tapo dviženlis, o be keitimų atvykę svečiai atsibudo tik antrojo kėlinuko metu. Lygus, bet ne itin rezultatatyvus žaidimas vyko iki pat ilgosios pertraukos, o po dviejų kėlinukų „Kauno NTI-PN“ buvo priekyje rezultatu 38:26.

Antroje rungtynių dalyje „Kauno NTI-PN“ startavo tiesiog fantastiškai, komanda sumetė viską ką tik galėjo ir skirtumas akimirksniu pasiekė dvidešimties taškų ribą. „Alainos“ situacija darėsi vis sunkesnė, o komandą gelbėjo nebent sėkmingai provokuojamos pražangos. Būtent agresyvesnis žaidimas ir kontakto ieškojimas suteikė viltį svečiams. „Kauno NTI-PN“ kaip reikiant nukentėjo nuo pražangų ir netrukus komandai negalėjo padėti net 2 krepšininkai. Svečiai bandė tuo pasinaudoti, bet laiko jiems buvo per maža. „Kauno NTI-PN“ atsilaikė, išsaugojo saugią persvarą ir laimėjo susitikimą rezultatu 77:60.

Almantas Atkočaitis („Kauno NTI-PN“):

„visoje Lietuvoje dabar siaučia gripas, tai jis išretino ir mūsų komandą. O šiandien sužaidėme labai gerai, puikiai atsilaikė aukšti žmonės, naudingą indėlį įnešė ir nuteistieji, pirmoje rungtynių dalyje labai gerai pataikėme iš toli, taip noriu išskirti sėkmingai pasirodžiusį N. Eiboką“.

„Kauno NTI-PN“ pasiekė nelengvą pergalę (2017 gruodžio 19 d., antradienis, 23:03 val.)„Kauno NTI-PN“ palaužė „Alumnita“ ir iškovojo pirmąją pergalę (2017 gruodžio 13 d., trečiadienis, 16:43 val.)„Kauno NTI-PN“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Kauno NTI-PN“ atkakliose rungtynėse įveikė „Alainą“ (2018 sausio 02 d., antradienis, 20:50 val.)„Kauno NTI-PN“ lengvai susitvarkė su Sabonio KC 2000 II ‒ „Beko“ ekipa (2018 sausio 09 d., antradienis, 22:24 val.)„Sparta“ po labai atkaklios kovos palaužė „Kauno NTI-PN“ ir žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 19 d., pirmadienis, 21:53 val.)„Kauno NTI-PN“ įrodė savo pranašumą prieš „Kauno TPMC ‒ 2“ krepšininkus (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:39 val.) “Elektromontuotojas” iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 20:02 val.)„Return“ vos išsaugojo pergalę savo rankose (2017 spalio 31 d., antradienis, 21:25 val.)„Alaina“ įveikė „Alumnitą“ (73:58) (2018 kovo 07 d., trečiadienis, 23:20 val.)