exPersvara vs Sparta (59:96)C lyga, „Baltik Sport“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 18:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„exPersvara“ tik vieną kėlinį laikėsi prieš „Spartą“

2018 sausio 29 d., Pirmadienis, 20:30 val., peržiūros: 691

Sausio 29 dieną „Varpo“ gimnazijos sporto salėje įvyko „C“ lygos Mažosios taurės rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „exPersvara“ priemė svečius „Spartą“. „exPersvara“ buvo iškovoję tris pergales ir dešimt kartų buvo pralaimėję. „Sparta“ buvo pasiekusi šešias pergales ir šešis kartus buvo pralaimėjusi.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais. Vėliau aikštėje vyko atkakli kova. Įpusėjus kėliniui tik vieno taško persvarą turėjo „Sparta“ (7:8). Prasidėjus antai kėlinio pusei persvarą susigrąžino „exPersvara“ (14:8). Devintą minutę komandas skyrė keturi taškai, bet kėlinio pabaigą geriau sužaidę „Spartos“ vyrai pasivijo varžovus (18:18).

Prasidėjus antram kėliniui keturis taškus be atsako pelnė „Sparta“ (18:22). Įpusėjus antrai minutei pirmus taškus pelnė „exPersvara“ (20:22). Vėliau komandos žaidė lygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė trys taškai (27:30). Sekančią trijų minučių atkarpą rezultatu 0:9 laimėjo „Sparta“ (27:39). Devintą minutę komandos apsikeitė taikliais metimais, o kėlinio pabaigoje „Persvara“ padidino pranašumą iki 15 taškų (29:44).

Trečio kėlinio pradžioje aštuonis taškus be atsako pelnė „Sparta“ (29:52). Prasidėjus trečiai minutei pirmus taškus kėlinyje pelnė „exPersvara“ (32:52). Vėliau persvara pamažu augo „Spartos“ naudai. Įpusėjus aštuntai minutei komandas skyrė 32 taškai (36:68). Visgi per likusį laiką „eXpersvara“ gynėsi be klaidų ir sumažino varžovų pranašumą šešiais taškais (42:68).

Ketvirto kėlinio pradžioje komandos apsikeitė taikliais metimais, o vėliau svečių persvara šoktelėjo iki 32 taškų (44:76). Prasidėjus antrai kėlinio pusei komandas skyrė 29 taškai (53:82). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Sparta“ (53:89). Paskutinėmis kėlinio minutėmis komandos žaidė lygiai, o rungtynės baigėsi rezultatu 59:96. „Sparta“ laimėjo septintą kartą, o „exPersvara“ pralaimėjo vienuoliktą kartą.

„Spartos“ treneris Š.Sobolis: „Prieš rungtynes nebuvome nusiteikę tinkamai apšilimą padaryti, ko pasekoje priešininkai pradžioje truputi greičiau judėjo. Vėliau apšilome, rungtynių eigoje, patys pradėjome greičiau bėgti, kas mums puikiai sekėsi.“

„Sparta“ ketvirtame kėlinuke neatsilaikė prieš „Grande“ krepšininkus (2018 sausio 15 d., pirmadienis, 22:53 val.)„Ryterna Group“ įveikė „Spartą“ (2017 spalio 24 d., antradienis, 22:52 val.)„Neveronys ‒ LKK“ komandai užteko vieno gerai sužaisto kėlinio, kad pasiektų pergalę prieš „Spartą“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:44 val.)„Kauno technikos kolegija“ nepasipriešino „Spartai“ (2018 vasario 07 d., trečiadienis, 20:53 val.)L. Karalius ištempė „exPersvarai“ pergalę prieš „Return“ (2017 gruodžio 04 d., pirmadienis, 20:35 val.)„exPersvara“ ketvirtajame kėlinyje atitolo nuo savo varžovų ir iškovojo pergalę (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 00:07 val.)Permainingose rungtynėse „Bella Italia ‒ Feniksas“ įveikė „Spartą“ (2018 sausio 09 d., antradienis, 23:24 val.)T.Krapiko ir T.Šoriaus tandemas atvedė į pergalę „Spartą“ (2017 lapkričio 07 d., antradienis, 20:05 val.)KK „13“ vos neprisižaidė su charakterį pademonstravusia „Sparta“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 22:22 val.)„Grande“ jau pirmajame kėlinyje pasiklojo pamatus pergalei (2018 sausio 09 d., antradienis, 16:17 val.)