Modernita vs Lemora & Minaltra & Deirama (70:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą

2018 lapkričio 13 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 811

Antradienį, lapkričio 13 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Modernita“ (3/0) bei svečių „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2/1) krepšininkų.

Rungtynės prasidėjo ramiu ir apylygiu žaidimu, tačiau kėlinuko antroje pusėje varžovų klaidas greitomis ir rezultatyviomis atakomis pavertę „Modernitos“ krepšininkai laimėjo pirmąjį ketvirtį 16:11.

Antrąjį kėlinuką „Lemora & Minaltra & Deirama“ pradėjo penkiais tolimais metimais, kurių dėka nutolo 28:21. Visgi, K. Dimitrijevo ir J. Pociaus tikslūs metimai kėlinio pabaigoje persvėrė rezultatą šeimininkų naudai – 34:29.

Trečiąjį ketvirtį svečiai pradėjo klaidų gausa, kuo pasinaudojusi „Modernita“ įgijo dviženklį pranašumą – 57:47. Visgi, V. Bunikio metimai ketvirčio pabaigoje leido svečiams sumažinti turimą deficitą iki minimumo 53:52.

Lemiame ketvirtyje šeimininkai po J. Pociaus ir K. Dimitrijevo metimų spurtavo, įgijo dviženklį pranašumą ir jau savo pergalės iš rankų nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 70:60 (16:11, 18:18, 19:23, 17:8).

D.Špakauskas („Modernita“):

„gera komanda jų, stipri, kovėsi tikrai. Buvo čia šios grupės lyderių kova, parodė vyrai iš tikrųjų charakterį, kad ne sasyskos esam. Sužaidėm kaip vyrai, patraukėm ant galo ir pasidžiaugsime dabar pergale.“

„TransUnion“ privertė patirti pralaimėjimą „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2018 lapkričio 19 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)Tik po atkaklios kovos „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Modernita“ po atkaklios kovos palaužė savo varžovus (2019 sausio 29 d., antradienis, 22:34 val.)Atkakliose rungtynėse, po pratęsimo pergalę šventė „Lemora & Minaltra & Deirama“ prieš „Ryterna“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:40 val.)Įmonių lygos komanda „Festo“ nepasipriešino “Lemora & Minaltra & Deirama” komandai (2018 spalio 30 d., antradienis, 21:50 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)„Brentex Trailer & Partner“ iššvaistė solidžią persvarą, tačiau įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkus (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 22:24 val.)VĮ „Kelių priežiūra“ pergalingai pradėjo Įmonių lygą įveikdami Lemora & Minaltra & Deirama (63:59) (2018 spalio 22 d., pirmadienis, 22:22 val.)„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)