Omega vs Lemora & Minaltra & Deirama (73:97)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrintai įveikė „Omegos“ krepšininkus

2019 vasario 20 d., Trečiadienis, 21:33 val., peržiūros: 612

Trečiadienį, vasario 20-ąją dieną, Ringaudų pagr. m-klos sporto salėje buvo sužaistos KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, G pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Omega“ ir svečių „Lemora & Minaltra & Deirama“ komandos.

Nuo pat rungtynių pradžios iniciatyvą rodę svečiai iš karto šovė į priekį, tačiau per pirmąją kėlinio dalį nutolti jiems nepavyko (10:12) Antroje kėlinio pusėje abi komandos keitėsi rezultatyviais išpuoliais, bet ketvirtį vistik laimėjo svečiai – 20:22. Antrame ketvirtyje svečių puolimas įsibėgėjo ir skirtumas tarp komandų pradėjo augti. „Omegos“ krepšininkams sumažinti deficitos nesisekė ir po antrojo ketvirčio komandas skyrė jau dviženklis svečių pranašumas – 31:47.

Antros rungtynių pusės pradžioje svečiai dar šiek tiek padidino savo persvarą, tačiau įpusėjus kėliniui „omega“ ekipa sumetė keletą tolimų metimų ir šiek tiek prisivijo varžovus. Ketvirčio pabaigoje šeimininkams pavyko sumažinti varžovų pranašumą iki 14-os taškų – 55:69. Ketvirtąjame kėlinyje savo greitą ir efektyvų puolimą po pramestų varžovų metimų ir klaidų demonstravę „ Lemora & Minaltra & Deirama“ nebepaliko šansų „Omegos“ krepšininkams ir iškovojo 8-ąją sezono pergalę – 73:97 (20:22, 11:25, 24:22, 18:28).

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.) „Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (58:53) (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ užtikrintai nugalėjo emocijų nesuvaldžiusius „Omegos“ krepšininkus (2019 sausio 22 d., antradienis, 23:44 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Celsį“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:49 val.)„Omega“ įveikė „Fredos“ krepšininkus triuškinamu rezultatu (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nusileido „Omegos“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:00 val.)Taškų lenktynėse stipresni buvo „Omegos“ krepšininkai (2018 gruodžio 03 d., pirmadienis, 20:52 val.)