Celsis vs Omega (88:91)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 19 d., Antradienis, 19:50 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Puikiai sužaista antra pusė leido „Omegai“ įveikti „Celsis“ ekipą

2019 vasario 19 d., Antradienis, 20:54 val., peržiūros: 516

Antradienį Garlaivos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Celsis“ ir svečių teisėmis atvykę „Omega“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Omega“ , tačiau „Celsis“ greitai užkūrė savo puolimą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 13:12). Po minutės pertaukėlės J.Keršys toliau tempė svečius ant pečių tolimais metimais ir leido ekipai išlaikyti minimalų pranašumą ( 20:22). Antrą ketvirtį „Celsis“ pradėjo „sausa“ atkarpą 11:0, o „Omega“ tik penktą žaidimo minutę pelnė pirmuosius taškus. Aikštelės šeimininkai toliau žaidė nuostabią atkarpą prieš varžovus ir prieš ilgąją pertrauką turėjo triuškinantį pranašumą – 53:36.

Po ilgosios pertraukos „Omega“ įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo mažinti skirtumą, tačiau „Celsio“ ekipos veteranai tempė komandą į priekį. Vis dėlto, svečiai nors susirinko tik penkiese, tačiau demonstravo greitą krepšinį ir komandas skyrė tik keturi taškai. Lemiamame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova. Komandas daugiau dėmesio skyrė puolimui nei gynybai ir „Omega“ pademonstravo griaunančią jėgą puolime, kur iškovojo pergalę, rezultatu – 88:91 (20:22, 33:14, 19:30, 16:25)

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)Negausiai susirinkę „Omega“ įveikė „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ ekipą (2018 gruodžio 18 d., antradienis, 19:12 val.)Vos penkiese susirinkę „Ryterna“ įveikė „Celsį“ (75:68) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 20:59 val.)Tik po atkaklios „Adma“ įveikė „Omega“ ir žengia toliau (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 20:36 val.)Nerezultatyviose rungtynėse Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Celsį“ (2018 spalio 23 d., antradienis, 21:49 val.)Negausiai susirinkusi „Omega“ po ilgosios pertraukos krito prieš „Artstone“ (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 23:18 val.)Puiki rungtynių pradžia nulėmė „Omegos“ pergalę (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Brentex Trailer & Partner“ nusileido „Omegos“ ekipai (2018 gruodžio 12 d., trečiadienis, 22:00 val.)„Omega“ įveikė „Fredos“ krepšininkus triuškinamu rezultatu (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 20:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)