Požeminės linijos ‒ POLI vs Lemora & Minaltra & Deirama (56:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 12 d., Trečiadienis, 21:35 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą

2018 gruodžio 13 d., Ketvirtadienis, 00:15 val., peržiūros: 790

Trečiadienį, gruodžio 12 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, antrojo etapo, pirmenybių rungtynės tarp G pogrupio komandų – vietos „Požeminės linijos – POLI“ bei svečių „Lemora & Minaltra & Deirama“. Pirmoje rungtynių pusėje keliais žingsniais priekyje buvo aikštelės šeimininkai, tačiau jie antroje rungtynių pusėje neįveikė varžovų zoninės gynybos ir buvo priversti suklupti.

Rungtynes kiek geriau pradėjo svečiai, kurie skaičiavo penkių taškų pranašumą. Visgi, vėliau sėkmingesnę atkarpą sužaidė aikštelės šeimininkai, kurie netrukus persvėrė rezultatą savo naudai. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 17:16. Antrojo ketvirčio pradžioje komandos ir toliau žaidė taškas į tašką. Vėliau „Požeminės linijos – POLI“ sužaidė sėkmingesnę atkarpą ir įgijo penkių taškų atotrūkį. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai dar šiek tiek atitrūko nuo savo varžovų, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lemora & Minaltra & Deirama“ komanda pakeitė savo gynybos sistemą ir tai iškart jiems davė vaisių. Skirtumas tarp komandų ištirpo iki minimumo. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkai ir toliau strigo puolime ir per šį ketvirtį pelnė vos penkis taškus ir paleido rungtynių iniciatyvą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 43:45. Lemiamo ketvirčio pradžioje svečiai sudavė rimtą smūgį savo varžovams ir įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinuko laiką „Požeminės linijos – POLI“ nesugebėjo atsitiesti ir pergalę šiandien iškovojo „Lemora & Minaltra & Deirama“. Galutinis rungtynių rezultatas 56:66.

Edvinas Kvilys („Lemora & Minaltra & Deirama“):
“Antroje rungtynių pusėje pakeitėm gynybą ir tai nulėmė pergalę. Zoninė gynyba padėjo, gerai sustojom ir iškovojom pergalę“.

„Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrintai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (58:53) (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Ryterna“ vos neprisižaidė rungtynėse su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2019 kovo 04 d., pirmadienis, 20:26 val.)Varžovų klaidos lėmė „Požeminės linijos ‒ POLI“ pergalę (2019 sausio 09 d., trečiadienis, 22:54 val.)„Ryterna“ nugalėjo „Požeminės linijos ‒ Poli“ (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 23:16 val.)Celsis teko pripažinti Požeminės linijos ‒ POLI pranašumą (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 00:47 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Celsį“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:49 val.)„KTK ‒ Enerstena“ lemiamo ketvirčio metu palaužė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 19:42 val.)