Brentex Trailer & Partner vs Lemora & Minaltra & Deirama (53:58)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (58:53)

2019 vasario 06 d., Trečiadienis, 22:24 val., peržiūros: 657

Trečiadienį, vasario 6d., 20:45val., Varpo gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, G pogrupio, reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko: šeimininkai – „Brentex Trailer & Partner“ ir svečiai – „Lemora & Minaltra & Deirama“.

Abi ekipos rungtynes atidarė tolimais metimais ir pirmojo kėlinio pradžia vyko apylygia, taškas į tašką kova. Įpusėjus kėliniui svečiai perėmė iniciatyvą ir susikrovė 6 taškų pranašumą – 10:16. Antrasis ketvirtis vyko nerezultatyviai, tačiau „Lemora & Minaltra & Deirama“ krepšininkai sugebėjo išlaikyti ir padidinti pranašumą – 19:27.

Antrąją rungtynių dalį tritaškiais pradėję svečiai padidino persvarą iki dviženklės (21:35). Trečiojo kėlinio pabaigoje „Brentex Trailer & Partner“ sumažino atsilikimą iki 7, tačiau kėlinį geriau užbaigę svečiai vėl nutolo 10-ia taškų – 33:43. Ketvirtąjį kėlinį užtikrintai pradeję „Brentex Trailer & Partner“ krepšininkai sumažino skirtumą iki 6 taškų (39:45), bet varžovams pukiai sekėsi arčiau nebeprisileisti. Vis gi, rungtynės einant į pabaigą šeimininkams pavyko surengti atkarpą ir ekipas skyrė vos 2 taškai (48:50), bet E. Daukšos tolimi metimai rungtynių pabaigoje lėmė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipos pergalę – 53:58 (10:16, 9:11, 14:16, 20:15).

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)„Ryterna“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (79:60) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.) „Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą (2018 lapkričio 18 d., sekmadienis, 16:18 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių „Brentex Trailer & Partner“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrintai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Omega“ nesulaikė pasipriešinimo iš „Brentex Trailer & Partner“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:10 val.)„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Celsį“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:49 val.)