Hidraulit vs Lemora & Minaltra & Deirama (64:86)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 15:00 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Lemora & Minaltra & Deirama“ nesunkiai įveikė „Hidraulit“ ekipą

2018 lapkričio 18 d., Sekmadienis, 16:18 val., peržiūros: 825

Sekmadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybės, kuriose susitiko „Hidraulit“ ir svečių teisėmis atvykę „Lemora & Minaltra & Deirama“.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, o „Lemora & Minaltra & Deirama“ sugebėjo tik ketvirčio pabaigoje susikrauti 6 taškų pranašumą ( 11:17). Antrame kėlinyje „Hidraulit“ toliau strigo gynyboje , o svečiai buvo visa galva pranašesni puolime nei varžovai ( 15:26). Po minutės pertraukėlės aikštelės šeimininkai išgyveno taškų badą ir komandas skyrė 16 taškų, bet „Hidraulit“ ketvirčio pabaigoje surengė mini spurtą – 20:31.

Po ilgosios pertraukos „Lemora & Minaltra & Deirama“ pradėjo gintis zonine gynyba ir ėmė mažinti skirtumą, tačiau „Hidraulit“ toliau demonstravo tragišką pataikymą ( 35:46). Vis dėlto, svečiai sugebėjo prieš lemiamą kėlinuką atstatyti dviženklį pranašumą ( 42:53). Ketvirtame ketvirtyje „Lemora & Minaltra & Deirama“ atlaikė varžovų šturmą ir iškovojo pergalę, rezultatu – 64:86 (11:17, 9:14, 22:22, 22:33)

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Celsio“ ekipą (2019 vasario 26 d., antradienis, 21:01 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrintai įveikė „Omegos“ krepšininkus (2019 vasario 20 d., trečiadienis, 21:33 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (58:53) (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 22:24 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ po permainingos kovos įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandą (2018 gruodžio 13 d., ketvirtadienis, 00:15 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ pasiekė triuškinamą pergalę prieš „Celsį“ (2018 gruodžio 09 d., sekmadienis, 14:49 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš Menų kambarys & BC „Rhino“ (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 19:11 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)„Modernita“ po permainingos kovos palaužė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:03 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)