Omega vs Brentex Trailer & Partner (106:61)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 19:10 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ nesulaikė pasipriešinimo iš „Brentex Trailer & Partner“

2019 sausio 23 d., Trečiadienis, 22:10 val., peržiūros: 771

Sausio 23 d., pirmadienį, Ringaudų pgr. m-klos sporto salėje, įvyko Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungrynės, kuriuose susitiko šeimininkai „Omega“ ir svečiai „Brentex Trailer & Partner“. Nuo pat susitikimo pradžios šeimininkai pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir visą mačą nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš varžovų ir gana užtikrintai iškovojo pergalę rezultatu – 106:61 (29:21, 23:12, 17:12, 37:16).

Rungtynes abi komandos pradėjo gana aktyviai, tačiau įpusėjus kėliniui „Omega“ pradėjo didinti savo pranašumą, kuris netrukus išaugo iki dviženklio skaičiaus (20:9). Svečiams kėlinio gale pavyko surengti kelias rezultatyvias atakas ir šiek tiek sumažinti deficitą – 29:21.Antrąjame rungtynių kėlinyje „Omega“ greitų atakų dėka pradėjo triuškinti savo varžovus, kurie niekaip nerado priešnuodžių prieš varžovų puolimą. Prieš ilgąją pertrauką „Omega“ jau turėjo solidų pranašumą – 52:33.

Antroje rungtynių pusėje buvo likę tik formalumai, šeimininkai praradę ūpą leido varžovams pelnyti daug lengvų taškų, ko pasekoje skirtumas jau buvo labai didžiulis ir „Omega“ šventė nesunkią pergalę rezultatu 106:61.

„Ryterna“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (79:60) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių „Brentex Trailer & Partner“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (2018 lapkričio 21 d., trečiadienis, 22:27 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (58:53) (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „Celsis“ įrodė pranašumą prieš „Brentex Trailer & Partner“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 21:00 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.) Ryterna lygioje kovoje pranoko Brentex Trailer & Partner (2018 gruodžio 19 d., trečiadienis, 19:24 val.)„Omega“ neatsilaikė prieš galingai žaidusią „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ komandą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 22:08 val.)Nerezultatyviose rungtynėse „Brentex Trailer & Partner“ susitvarkė su „Acme grupė“ (54:39) (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 23:34 val.)„Omega“ po ilgosios pertraukos susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 22:45 val.)