Brentex Trailer & Partner vs ASS Endress + Hauser (52:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„ASS Endress + Hauser“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“

2018 lapkričio 21 d., Trečiadienis, 22:27 val., peržiūros: 849

Trečiadienį, lapkričio 21-ąją dieną, Varpo gimnazijos sporto salėje buvo sužaistos, KKL Įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių, E pogrupio rungtynės, kuriose susitiko šeimininkų „Brentex Trailer & Partner“ ir svečių „ASS Endress + Hauser“ komandos.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, praėjus pusej pirmojo kėlinio šeimininkų krepšininkai turėjo 4 taškų pranašumą (10:4). Neužilgo varžovai pasivijo šeimininkus ir išlygino rezultatą (12:12), tačiau užtikrinčiau kėlinį užbaigę „„ASS Endress + Hauser“ krepšininkai jau buvo priekyje – 16:21. Pirmąją antrojo kėlinio dalį šeimininkams dar pavyko išlaikyti varžovus arti, tačiau sužaidus kiek daugiau nei 6 minutes iniciatyvą vėl perėmė iniciatyvą ir užbaigė pirmąją rungtynių pusę turėdami 8 taškų pranašumą – 31:39.

Antroji rungtynių pusė prasidėjo geriau „ASS Endress + Hauser“ komandai, kurie didžiąją kėlinio dalį žaidė užtikrintai ir vis didino savo peravarą, kurie po trijų kėlinių jau buvo dviženklė – 42:53. Ketvirtąjį kėlinį ne daug kas keitėsi, kokybiškesnį krepšinį demonstravę svečių krepšininkai iškovojo įtikinamą pergalę 16 taškų skirtumu – 52:68 (16:21, 15:18, 11:14, 10:15).

„Ryterna“ susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (79:60) (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Omega“ nesulaikė pasipriešinimo iš „Brentex Trailer & Partner“ (2019 sausio 23 d., trečiadienis, 22:10 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ lengvai susitvarkė su „Brentex Trailer & Partner“ (84:57) (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:47 val.)„ASS Endress + Hauser“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 17:50 val.)„ASS Endress + Hauser“ nesunkiai įveikė „Telia“ ekipą (2018 spalio 31 d., trečiadienis, 20:31 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Brentex Trailer & Partner“ (58:53) (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 22:24 val.)„ASS Endress + Hauser“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:69) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 16:34 val.)„Hipocredit.lt“ nepaliko vilčių „Brentex Trailer & Partner“ (2019 kovo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)„ASS Endress + Hauser“ lengvai patiesė „Hidraulit“ ekipą (2019 sausio 30 d., trečiadienis, 21:35 val.)„ASS Endress + Hauser“ užtikrintai įveikė „Artstone“ krepšininkus (2019 vasario 17 d., sekmadienis, 17:07 val.)