Acme vs Požeminės linijos ‒ POLI (118:59)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Acme“ pergalę pasiekė varžovus įveikdami dvigubu rezultatu

2018 vasario 18 d., Sekmadienis, 15:54 val., peržiūros: 654

Vasario 18 dieną, 14:15 val., Kauno kolegijos didžiojoje sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Acme“ (šeimininkai) ir „Požeminės linijos ‒ POLI“ (svečiai). Sunkiai šį sezoną pęrgales rankantys „Požeminės linijos ‒ POLI“ žaidėjai šį kartą taip pat nebuvo nusiteikę rimtai – atvyko vos penkiese. Tiesa, jų varžovai taip pat žaidė turėdami vos vieną keitimą, tačiau jų demonstruojamas krepšinis buvo kur kas kokybiškesnis ir šiandien nebuvo visiškai jokios intrigos. Galingą puolimą pademosntravę „Acme“ žaidėjai varžovus įveikė net dvigubu rezultatu 118:59 (36:9, 30:11, 24:21, 28:18).

Jau rungtynių pradžioje tapo aišku, kad šiandien intrigos nebus. „Acme“ rungtynes pradėjo labai susikaupę, pataikė kone viską ir dar pirmojo kėlinuko metu nutolo per daugiau nei 20 taškų atstumą. Šeimininkai taip pat išlaikė puikią koncentraciją ir gynyboje, tad „Požeminės linijos ‒ POLI“ komandai buvo itin suku pirmuosius du kėlinukus. Prasidedant ilgajai pertraukai šeimininkai pirmavo net 66:20.

Antrąjį kėlinuką „Požeminės linijos ‒ POLI“ žaidėjai pradėjo spurtu 8:0 ir taip tapo aišku, „Acme“ nebelaikys tokios aukštos koncentracijos. Kaip ir buvo galima tikėtis abi komandos jau žaidė daug laisviau, kadangi nugalėtojas buvo aiškus, tad atsipalaidavimas buvo juntamas abiejose pusėse. Čia gal kiek geriau buvo „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkams, kurie nors puolime gavo daugiau laisvės ir sužaidė kur kas rezultatyviau. Vis tik „Acme“ puolimas taip ir liko nesustabdytas, o šeimininkų persvara parodė lygių skirtumą tarp šių ekipų 118:59.

Viktoras Žukauskas („Acme“):

„varžovai penkiese būdami greitai pavargo, o mes galėjome žaisti savo žaidimą, išmėginti derinius“.

„Acme“ po atkaklios kovos įveikė „Lemorą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Acme“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Restauratoriai & Hausa“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 15:24 val.)„ACME“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Plasteną“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:27 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)„RVG Baldai“ nepasigailėjo sezone debiutavusių „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkų (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ išplėšė pergalę prieš „Alaina & Limobus“ (52:47) (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 23:15 val.)„Acme“ rungtynių pabaigoje išplešė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ (83:80) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:23 val.)„Slepikas Motorsport“ lengvai įveikė „Acme“ ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:15 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Požeminės linijos ‒ POLI“ ir nerealus M.Jakšto tritaškių pataikymas (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:04 val.)