Plastena vs Acme (67:89)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 19:10 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„ACME“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Plasteną“

2018 vasario 19 d., Pirmadienis, 22:27 val., peržiūros: 667

Pirmadienį, vasario 19 – ąją dieną, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių Didžiosios taurės rungtynės kuriose aikštės šeimininkai „Plastena“ priemė svečius „Acme“.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „Plastena“ komanda, kurie įgijo dviejų taškų pranašumą. „Plastena“ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „Plastena “ pavyko padidinti savo rezultatą tik vienų tašku 19:18.

Antrame kėlinyje svečiai išlygino rezultatą – 22:22. Ir visą kėlinuką abi komandos apsikeitė greitomis atakomis ir kėlinį baigė lygiosiomis – 38:38.

Po pertraukos žaidimas aikštelėje pagaliau išsilygino, abi komandos keitėsi gerais epizodais tiek gynyboje, tiek puolime. Svečiams įpusėjus ketvirčiui ,po eilinio G. Brazaitčio taiklaus metimo , pavyko pasiekti pranašumą – 58:62.

Ketvirtam kėlinuke jau buvo matyti, kad „Acme“ iškovos pergale, rezultatu – 67:89.

„Acme“ komandos treneris L.Zumaras: Pradžioje sunkiai pataikėme tritaškius, bet paskui atsirišo Gintautui tritaškiai ir tai lėmė mūsų pargalę.

„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Plasteną“ (2018 sausio 08 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Acme“ po atkaklios kovos įveikė „Lemorą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 20:40 val.)„Rapala“ užtikrintai įveikė „Plasteną“ (51:80) (2018 vasario 06 d., antradienis, 00:26 val.)Permainingoje kovoje „Celsis“ įveikė „Plasteną“ (2018 kovo 26 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.) „RVG baldai“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš „Plastena“ (2017 spalio 23 d., pirmadienis, 20:46 val.)„Plastena“ su keturiais su puse žaidėjo įveikė „Ulmą“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„Plastena“ po įtemptos kovos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2017 lapkričio 20 d., pirmadienis, 21:51 val.) „Požeminės linijos ‒ POLI“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Plastena“ (2018 sausio 31 d., trečiadienis, 20:24 val.)„Acme“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Restauratoriai & Hausa“ (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 15:24 val.)