Požeminės linijos ‒ POLI vs Hidraulinės sistemos (60:76)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 17 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“

2018 sausio 17 d., Trečiadienis, 20:29 val., peržiūros: 937

Trečiadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Požeminės linijos – POLI“ (5/5) ir svečių teisėmis atvykę „Hidraulinės sistemos“ (6/3).

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Hidraulinės sistemos“, kur greitomis atakomis atitolo nuo varžovų ( 2:12). „Požeminės linijos – POLI“ ekipos puolimas atsigavo ir skirtumas ištirpo iki 3 taškų ( 10:13). Kėlinuko pabaigoje rezultatas tarp komandų nepakito ( 14:17). Antrame kėlinyje toliau abi komandos neatrado savojo žaidimo. Aikštelėje buvo daugiau chaoso nei krepšinio ir „Hidraulinės sistemos“ išsaugojo dviženklį pranašumą – 27:36.

Po ilgosios pertraukos „Požeminės linijos – POLI“ turėjo galimybę dar labiau sumažinti skirtumą, tačiau krepšys buvo tarsi užrištas ( 34:43). „Hidraulinės sistemos“ surengė spurtą 9:0 ir likus žaisti tris minutes komandas skyrė 18 taškų. Vis dėlto, šeimininkai atsakė tuo pačiu, kur komandas skyrė 11 taškų ( 46:57). Ketvirtame kėlinyje „Požeminės linijos – POLI“ toliau lipo varžovams ant kulnų, tačiau „Hidraulinės sistemos“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir greitai atstatė atotrūkį ( 54:67). Ketvirčio pabaigoje svečiai atlaikė šeimininkų šturmą ir šventė sunkią pergalę, rezultatu – 60:76 (14:17, 13:19, 19:21, 14:19)

„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Ryterna“ sutriuškino „Požeminės linijos ‒ POLI“ (100:45) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinėms sistemoms“ teko paprakaituoti rungtynėse prieš „Telia“ (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 22:20 val.)„RVG Baldai“ nepasigailėjo sezone debiutavusių „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkų (2017 lapkričio 21 d., antradienis, 23:39 val.)„Hidraulinės sistemos“ po atkaklios kovos įveikė „Slepikas Motorsport“ (2018 balandžio 05 d., ketvirtadienis, 20:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesulaukė didesnio pasipriešinimo iš „Kesko Senukai“ ekipos (2017 gruodžio 05 d., antradienis, 22:52 val.)„Hidraulinės sistemos“ eliminavo „Callcredit“ iš tolimesnės kovos (2018 kovo 29 d., ketvirtadienis, 20:37 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai atsirevanšavo „Acme“ krepšinikams (2018 sausio 20 d., šeštadienis, 19:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ iškovojo trečią vietą Įmonių „Xiaomi“ lygoje (2018 gegužės 03 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ užtikrintai įveikė ASU & Co „AgroVIS“ krepšininkus (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 21:43 val.)