Lemora vs Acme (68:73)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Acme“ po atkaklios kovos įveikė „Lemorą“

2018 sausio 21 d., Sekmadienis, 20:40 val., peržiūros: 701

Sekmadienį, sausio 21 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių rungtynės tarp Didžiosios taurės, E pogrupio komandų – vietos „Lemora“ bei svečių „Acme“.

Rungtynes komandos pradėjo labai lėtai ir pakankamai sunkiai rinko taškus. Vėliau „Lemoros“ ekipos tolimoji artilerija įsišaudė ir tai leido jiems įgyti aštuonių taškų pranašumą. Visgi, kėlinuko pabaigoje „Acme“ ekipai pavyko sumažinti savo atsilikimą iki trijų taškų. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:16. Antrojo kėlinuko pradžioje komandos ir toliau strigo puolime ir sunkiai krapštė taškus. Tuomet geresnę atkarpą sužaidė „Lemora“ ir vėl įgijo kelių atakų pranašumą. Tačiau tuomet prabilo „Acme“ ekipos snaiperiai, kurie smeigė kelis tolimus metimus ir leido „Acme“ ekipai įsiveržti į priekį. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 40:36.

Trečiąjį kėlinį komandos pradėjo apsikeisdamos keliais sėkmingais išpuoliais, bet tuomet svečių ekipa krito į duobę ir ilgą laiką nesugebėjo pelnyti taškų. Tuo pasinaudojo „Lemoros“ ekipa, kuri netrukus įgijo jau dviženklį pranašumą. Per likusį kėlinio laiką komandos dar apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais, o kiek geriau sekėsi „Acme“ ekipai, kuri kiek sumažino savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 57:50. Lemiamą ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie savo varžovus išmušė iš vėžių zonine gynyba ir pelnė septynis taškus be atsako bei išlygino rezultatą. Ties tuo „Acme“ nesustojo ir pradėjo po truputį tolti nuo savo varžovų. Likus žaisti minutę su pusės, komandas skyrė jau šeši taškai. Tuomet „Lemora“ pelnė keturis taškus be atsako ir skirtumas tarp komandų sumenko iki dviejų taškų. Visgi, fortūna rungtynių pabaigoje buvo „Acme“ ekipos pusėje ir jie iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 68:73.

Ramūnas Vanagas („Acme“):
“Tik sėkmė nulėmė mūsų pergalę. Taip pat pakeitėm gynybos sistemą, varžovai neužpuolė prieš mūsų zoninę gynybą. Sėkmė ir gynyba pagrinde nulėmė pergalę“.

„ACME“ pademonstravo charakterį ir įveikė „Plasteną“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)„Rapala“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „Lemorą“ (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 16:27 val.)„SD Ranga“ tris kėlinius vargo su „Lemora“ (2017 spalio 31 d., antradienis, 23:16 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Hipocredit.lt“ tik lemiamo ketvirčio metu palaužė „Lemora“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 23:49 val.)R. Urkis nukalė „Omegai“ pergalę prieš „Lemorą“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 23:29 val.)„Acme“ pergalę pasiekė varžovus įveikdami dvigubu rezultatu (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 15:54 val.)„Restauratoriai & Hausa“ lengvai įveikė penkiese susirinkusius „Lemora“ (2018 vasario 11 d., sekmadienis, 22:46 val.)Atkaklioje dvikovoje „Plastena“ palaužė „Lemoros“ krepšininkus (2018 sausio 22 d., pirmadienis, 21:25 val.)