Acme vs Restauratoriai & Hausa (70:43)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Acme“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Restauratoriai & Hausa“

2018 sausio 07 d., Sekmadienis, 15:24 val., peržiūros: 683

Sekmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Acme“ (6/3) ir svečių teisėmis atvykę „Restauratoriai & Hausa“ (7/2).

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai, kur komandos sunkiai rinko taškus ( 6:4). „Acne“ pavyko pasididinti pranašumą iki 5 taškų, tačiau „Restauratoriai & Hausa“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir persvėrė rezultatą į savas rankas ( 9:10). Per likusį laiką šeimininkai susigrąžino iniciatyvą ( 16:11). Antrą kėlinuką „Acme“ pradėjo spurtu 9:0 ir pranašumas išaugo iki 14 taškų ( 25:11). Po minutės pertraukėlės „Restauratoriai & Hausa“ toliau tragiškai atakavo, o šeimininkai išsaugojo pranašumą – 38:21.

Po ilgosios pertraukos „Restauratoriai & Hausa“ pavyko greitomis atakomis sušvelninti skirtumą iki trylikos taškų, tačiau „Acme“ minutė po minutės atstatė turėtą pranašumą ( 50:35). Ketvirtame kėlinyje „Acme“ toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą, kur iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 70:43 (16:11, 22:10, 12:14, 20:8)

Po laimėtų rungtynių „Acme“ ekipos kapitonas, V.Žukauskas , kalbėjo:

„Varžovai susirinko nepilnos sudėties, nebuvo aukštų žaidėjų pas juos. Žaidėme greitą krepšinį, negavome taškų po krepšiu ir iškovojom pergalę.“

Tritaškių metimų lietus pergalę atnešė „Restauratoriai & Hausa“ žaidėjams (2017 lapkričio 30 d., ketvirtadienis, 22:46 val.)„Rapalos“ penketukas įveikė „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 06 d., pirmadienis, 20:18 val.)Vos 37 taškus sukrapščiusi „Rimo & Patikima linija“ neturėjo šansų prieš „Restauratoriai & Hausa“ ekipą (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 19:10 val.)„Acme“ rungtynių pabaigoje išplešė pergalę prieš „Hidraulinės sistemos“ (83:80) (2017 gruodžio 11 d., pirmadienis, 01:23 val.)15 tritaškių pataikę „Restauratoriai & Hausa“ lengvai susitvarkė su „Vilmista“ (2017 gruodžio 14 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)„Hipocredit.lt“ atlaikė „Restauratoriai & Hausa“ šturmą ir šventė pergalę (2018 kovo 05 d., pirmadienis, 23:51 val.),,ASS & Endress + Hauser" nesunkiai įveikė ,,Restauratoriai & Hausa" (2017 lapkričio 10 d., penktadienis, 22:35 val.)„Hidraulinės sistemos“ ketvirtajame rungtynių kėlinyje nukovė „Restauratoriai & Hausa“ (86:69) (2018 vasario 20 d., antradienis, 22:04 val.)„Slepikas Motorsport“ lengvai įveikė „Acme“ ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui (2017 lapkričio 26 d., sekmadienis, 16:15 val.)„Acme“ po atkaklios kovos įveikė „Lemorą“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 20:40 val.)