Požeminės linijos ‒ POLI vs Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas (71:82)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“

2017 gruodžio 06 d., Trečiadienis, 22:39 val., peržiūros: 822

Trečiadienį, gruodžio 6-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko A pogrupio šeimininkai ,,Požeminės linijos ‒ POLI“ ir svečius ,,J. Vitkaus inžinerijos batalionas“.

Pirmasis kėlinukas prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Visą kėlinuką abi komandos nenorėjo nusileisti, bet likus kelioms minutėms iki kėlinio pabaigos savo pranašumą parodė ,,J. Vitkaus inžinerijos bataliono“ komanda, kuri įsiveržė į priekį net septyniais taškais (14:21).

Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų taikliais mėtimais, jiems pavyko išlyginti rezultatą (24:24), (30:30). Bet tai ilgai netruko, jie vėl paleido žaidimą, o ,,J. Vitkaus inžinerijos bataliono“ komanda perėmė varžybų iniciatyvą į savo rankas (37:41).

Trečio kėlinio pirmomis minutėmis komandos sunkiai rinko taškus. Trečią minutę rezultatas buvo lygus (44:44). Vėliau jis buvo (50:50). Nerezultatyviai vykusiame kėlinyje šiek tiek geriau žaidė svečiai, kuriems pavyko gale kėlinio įgyti 10 taškų persvarą (50:60).

Ketvirtajame kėlinuke vaizdas aikštelėje praktiškai nesikeitė. ,,J. Vitkaus inžinerijos batalionas“ komanda sugebėjo išlaikytį savo pranašumą ir tai jiems atnešė pergalę. Galutinis rezultatas (71:82).

,,J. Vitkaus inžinerijos batalionas“ komandos treneris M.Balkus: Pergalę lėmė mūsų jaunystė, greitis ir komandiškas darbas.

„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ minimalia persvara įveikė „Coca-Colos“ ekipą (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 20:57 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Callcredit“ ekipą (2018 vasario 12 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įtikinamai įveikė savo varžovus (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 00:11 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ gan lengvai patiesė „Omegą“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:27 val.)„Ryterna“ sutriuškino „Požeminės linijos ‒ POLI“ (100:45) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ vos neprisižaidė su „Plastena“ (71:68) (2017 lapkričio 17 d., penktadienis, 23:04 val.)Antroje rungtynių pusėje „Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ įveikė „Ulmas“ ekipą (2017 spalio 26 d., ketvirtadienis, 19:25 val.)Po krepšiais dominavę „Juozo Vitkaus inžinerijos bataliono“ krepšininkai įveikė „Lietuvos geležinkelių“ ekipą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:19 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:23 val.)