Acme vs Slepikas Motorsport (75:111)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Slepikas Motorsport“ lengvai įveikė „Acme“ ir iškovojo šeštąją pergalę paeiliui

2017 lapkričio 26 d., Sekmadienis, 16:15 val., peržiūros: 820

Sekmadienį, lapkričio 26-ąją dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko įmonių lygos pirmenybių rungtynės, kuriuose susitiko D pogrupio šeimininkų ,,Acme" (4-1) ir svečių „Slepikas Motorsport“ (5-0) komandos.

Nuo pat rungtynių pradžios vadžias į savo rankas paėmę „Slepikas Motorsport“ krepšininkai įpusėjus pirmajam kėlinukui po taiklaus A. Juozapaičio dvitaškio pirmavo 8:17. Antroje kėlinuko pusėje svečių žaidėjas T.Stragys pelnė septynis taškus paeiliui ir leido savo ekipai pasibaigus pirmajam kėlinukui pirmauti 13:30.

Antrojo kėlinuko pradžioje svečiai pataikė tris tritaškius ir dar labiau pabėgo – 18:45. Užsisukęs komandos greitas puolimas „Slepikas Motorsport“ žaidėjams leido dar labiau padidinti turimą pranašumą rungtynėse ir pirmąją rungtynių pusę baigti pirmaujant 28:63.

Trečiajame kėlinuke žaidimas rungtynėse apsilygino ir „Acme“ žaidėjo J. Krasausko taiklūs metimai leido šeimininkams šiek tiek priartėti – 38:68. Kėlinuko pabaigoje rezultatyviai sužaidė G.Šlepikas, kurio prasiveržimai ir taiklūs baudos metimai padidino svečių pranašumą iki 48:83.

Neilgai trukus „Slepikas Motorsport“ ekipa pataikė ir šimtąjį tašką, kurį baudos metimu įmetė G.Bakšys. Per likusį rungtynių laiką niekas aikšteje pernelyg nesikeitė ir rezultatyviai sužaidę „Slepikas Motorsport“ ekipos krepšininkai šventė šeštąją pergalę paeiliui. Galutinis rungtynių rezultatas 75:111 (13:30, 15:33, 20:20, 27:28).

G.Šlepikas („Slepikas Motorsport“) apie rezultatyvų ekipos žaidimą:

„tiesiog, šį sezoną kažkaip visą laiką pataikom ir tuos dvitaškius, ir tuos tritaškius. Tiesiog buvom nusiteikę, atėjom žinodami, kad galime būti arba pirmi arba netgi treti, jeigu būtume pralošę. Pasistengėm, susirinkom visi, taip ir gavosi.“

„Slepikas Motorsport“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „RVG Baldus“ (2018 sausio 14 d., sekmadienis, 17:56 val.)„Slepikas Motorsport“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 sausio 07 d., sekmadienis, 19:18 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Hidraulinės sistemos“ ir išlygino serijos rezultatą (80:74) (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 23:16 val.)„Slepikas Motorsport“ įveikė „Telia“ (81:66) (2017 gruodžio 17 d., sekmadienis, 23:18 val.)„Slepikas Motorsport“ žengė į ketvirtfinalį (2018 kovo 23 d., penktadienis, 22:05 val.)„Slepikas Motorsport“ antroje rungtynių pusėje dominavo ir įveikė „Coca-Cola“ (2018 vasario 04 d., sekmadienis, 22:44 val.)„Slepikas Motor Sport Team“ užtikrintai įveikė „Kauno technologijos universitetą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 17:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „Slepikas Motorsport“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (2018 balandžio 17 d., antradienis, 22:13 val.)Visas rungtynes pirmavęs „Slepikas Motorsport“ įveikė „ASS & Endress + Hauser“ (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Hipocredit.lt“ be didesnio vargo įveikė „Acme“ (2018 sausio 16 d., antradienis, 00:16 val.)