RVG baldai vs Požeminės linijos ‒ POLI (105:72)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„RVG Baldai“ nepasigailėjo sezone debiutavusių „Požeminės linijos ‒ POLI“ krepšininkų

2017 lapkričio 21 d., Antradienis, 23:39 val., peržiūros: 892

Antradienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje salėje vyko Įmonių lygos A pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų „RVG Baldai“ bei svečių „Požeminės linijos – POLI“​. Pastariesiems tai pirmosios sezono rungtynės, tačiau vietoj puikaus debiuto teko pajusti pralaimėjimo skonį.

​Pirmajame rungtynių kėlinyje abi komandos keitėsi sėkmingomis atakomis. Nei vienai komandai nepavyko susikrauti ryškaus pranašumo. Nors svečiai ketvirčio viduryje spurtavo 6:0, šeimininkai neleido jiems atsipūsti ir kėlinio pabaigoje priartėjo iki 2 taškų skirtumo. Kėlinys baigėsi rezultatu 19:21.

​Antrojo kėlinio pradžioje G.Bernackas („Požeminės linijos – POLI“​) užbaigdamas tris atakas iš eilės padėjo savo komandai išlaikyti iniciatyvą. „​RVG Baldai“​, nusprendę panaudoti spaudimą, sutrikdė svečius. Tai padėjo ne tik apsiginti, bet ir sužaisti itin sėkmingą atkarpą kėlinio pabaigoje – 15:2. Šį spurtą vainikavo taiklus E. Šipilos tolimas šūvis prieš pat kėlinio pabaigos sireną. Komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant skaičiams 48:35.

​Po ilgosios pertraukos ryškėjo šeimininkų dominavimas aikštelėje. Jau pirmojoje atakoje šeimininkų komandos lyderis M.Gailiūnas pataikydamas tritaškį griovė svečių šansus siekti intrigos šiame mače. Kėlinio eigoje taškų skirtumas vis po truputį didėjo. Rezultatas pasibaigus kėliniui – ​78:50.

Paskutinysis kėlinys buvo beveik kaip formalumas. Nors „Požeminės linijos – POLI“​ krepšininkai T.Matulevičius ir L.Akstinavičius dar stengėsi tempti saviškius pelnydami didžiąją dalį komandos kėlinio taškų, bet V.Ramonas („​RVG Baldai“​) pataikydamas 3 tolimus metimus užtikrino šeimininkų pergalę rezultatu 105:72.

Šeimininkų komandos lyderis M.Gailiūnas:

„​Visų pirma, pergalę lėmė gera gynyba. Radom tinkamą laiką, kada paspausti varžovus, ir perlaužėm rungtynių eigą. Kai kuriuos varžovų žaidėjus žinojom, bet nieko apie juos spręsti negalėjom. Mes savo žaidimą visada žaidžiam, greitai bėgam. Prieš šį mačą pergalės tikėjomės.“

„Ryterna“ sutriuškino „Požeminės linijos ‒ POLI“ (100:45) (2018 kovo 14 d., trečiadienis, 20:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2018 sausio 17 d., trečiadienis, 20:29 val.)Visą laiką pirmavusios „Požeminės linijos ‒ POLI“ įveikė „Plastenos“ penketuką (2017 gruodžio 12 d., antradienis, 22:24 val.)„J. Vitkaus inžinerijos batalionas “ be didesnio vargo įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ (2017 gruodžio 06 d., trečiadienis, 22:39 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Požeminės linijos ‒ POLI“ ekipą ir iškovojo šeštąją pergalę paeilui (2017 lapkričio 24 d., penktadienis, 22:23 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Požeminės linijos ‒ POLI“ ir nerealus M.Jakšto tritaškių pataikymas (2018 vasario 13 d., antradienis, 22:04 val.)„RVG Baldai“ įrodė savo pranašumą prieš „Coca-Cola“ krepšininkus (2018 vasario 18 d., sekmadienis, 21:22 val.)M. Beržansko 51 taškas leido „Restauratoriai & Hausa“ sutriuškinti „Požeminės linijos ‒ POLI“ (108:59) (2018 kovo 08 d., ketvirtadienis, 22:28 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ nepasipriešino „Lemora“ (58:78) (2018 sausio 09 d., antradienis, 11:37 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ atsilaikė prieš „Ulmą“ (73:71) (2017 gruodžio 21 d., ketvirtadienis, 21:33 val.)