Remza & Langvila vs Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (82:76)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 20:40 val. @ T. Ivanausko progimnazija, Vėtrungės g. 1, Kaunas, LT-48135

Charakterį pademostavusi „Remza & Langvila“ pasiekė nelengvą pergalę

2017 gruodžio 05 d., Antradienis, 22:41 val., peržiūros: 825

Gruodžio 5 dieną, 20:40 val., T. Ivanausko mokyklos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Remza & Langvila“ (šeimininkai) ir „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (svečiai). Nors rungtynes labai gerai pradėjo ir tritaškiais varžovus užklupo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ krepšininkai, tačiau vėliau jų puolimas sustojo, o tvirtą charakterį pademonstravę šeimininkai sugebėjo panaikinti net 17 taškų atsilikimą. Vėliau vyko labai lygus ir atkaklus žaidimas, o geriau lemiamais momentais atrodę „Remza & Langvila“ pasiekė sudėtingą pergalę rezultatu 82:76 (15:29, 21:15, 25:13, 21:19).

Jau rungtynių pradžioje „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ užklupo varžovus tikru tritaškių lietumi ir nieko nelaukdami nutolo. Skirtumas nepastebimai pasiekė dešimties taškų ribą ir tik tuomet šeimininkams pavyko nors kiek stabilizuoti situaciją aikštėje. Vis tik svečių taiklumas metant iš toli niekur nedingo ir dar antrojo kėlinuko metu jie padidino savo pranašumą kone iki dvidešimties taškų. „Remza & Langvila“ dabar darbavosi gynyboje itin kibiai ir jau nebeleido laisvai jaustis varžovų snaiperiams. Netekę pagrindinio savo ginklo svečiai greitai iššvaistė turėtą pranašumą ir ilgoji pertrauka prasidėjo „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pirmaujant jau tik aštuoniais taškais 36:44.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai žaibiškai išlygino rezultatą ir prasidėjo itin atkakli ir lygi kova. Šeimininkai rėmėsi puikiai po krepšiu žaidusiu T. Dudzevičium, tačiau krepšininkas itin prastai atakvo nuo baudų metimo linijos ir tai suteikė vilties varžovams. Vis tik įtemptame ir lygiai vykusiame susitikime „Remza & Langvila“ išliko pakankamai susikoncentravę, svarbiausiais momentais pataikė ir išlaikė trapų pranšumą savo pusėje. Didelio kovingumo ir noro laimėti dėka „Remza & Langvila“ laimėjo rungtynes rezultatu 82:76.

Žilvinas Zakrasas („Remza & Langvila“):

„labai geros rungtynės, tikrai labai smagus varžovas, jie tokie patys kibūs kaip ir mes, todėl prieš juos žaisti buvo labai malonu. Po ilgosios pertraukos pristabdėme jų tritaškius, parodėme charakterį ir pasiekėme vieną geriausių pergalių šiame sezone.“

Puikiai atakavę „Remza & Langvila“ žaidėjai pasiekė įtikinamą pergalę (2018 sausio 30 d., antradienis, 22:51 val.)„Remza & Langvila“ laimėjo lemiamą mūšį ir keliauja į ketvirtfinalį (2018 kovo 22 d., ketvirtadienis, 22:37 val.)„Omega“ antrą kartą įveikė „Remzą & Langvilą“ ir pateko į pusfinalį (2018 balandžio 12 d., ketvirtadienis, 22:21 val.)Puikus „Remza & Langvila“ puolimas leido įveikti „Telia“ krepšininkus (2018 sausio 11 d., ketvirtadienis, 23:05 val.)„Remza & Langvila“ tik kėlinuką priešinosi „Padangynas.lt“ komandai (2017 lapkričio 29 d., trečiadienis, 00:05 val.) Remza & Langvila savos sienos nepadėjo nukalti pergalės prieš Lemora (2017 spalio 25 d., trečiadienis, 00:54 val.)„Remza & Langvila“ rungtynių pabaigoje įveikė „Best 4 You“ (2017 lapkričio 09 d., ketvirtadienis, 22:38 val.)Geriau sužaista antra rungtynių dalis leido pergalę pasiekti „Remza & Langvila“ krepšininkams (2017 lapkričio 14 d., antradienis, 22:43 val.) Remza & Langvila nusileido Artstone vyrams (2017 lapkričio 03 d., penktadienis, 14:57 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)