Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai vs Artstone (47:74)Kauno miesto įmonių ir organizacijų krepšinio pirmenybės, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Artstone“ komandai

2017 lapkričio 19 d., Sekmadienis, 21:02 val., peržiūros: 880

Lapkričio 19 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ priemė svečius „Artstone“. „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ buvo iškovoję tris pergales ir kartą buvo pralaimėję. „Artstone“ turėjo vieną pergalę ir kartą buvo pralaimėję.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Šeštą minutę rezultatas buvo 0:5. Netrukus pirmus taškus rungtynėse pelnė Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai (3:5). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė du taškai (7:9). Per likusį laiką „Artstone“ padidino persvarą iki šešių taškų (7:13).

Antro kėlinio pradžioje dar penkis taškus be atsako pelnė „Artstone“ (7:18). Ketvirtą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“, o netrukus sumažino varžovų persvarą iki keturių taškų (14:18). Antroje kėlinio pusėje be klaidų gynėsi „Artstone“, kurie pelnė 14 taškų be atsako (14:32).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ (19:32). Į tai „Artstone“ atsakė taikliu dvitaškiu (19:34). Po dar dviejų taiklių šeimininkų metimų persvara sumažėjo iki 10 taškų (24:34). Vėliau komandos žaidė lygiai, o aštuntą minutę skirtumas padidėjo iki 15 taškų (29:44). Kėlinio pabaigoje skirtumas sumažėjo iki 11 taškų (35:46).

Ketvirtame kėlinyje aikštėje dominavo „Artstone“, kurie pamažu didino persvarą. Rungtynės baigėsi 27 taškų „Artstone“ pergale. „Artstone“ iškovojo antrą pergalę, o „Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pralaimėjo antrą kartą.

„Artstone“ treneris J.Jokšas paklaustas, kodėl šiandien taip lengvai laimėjo, atsakė: „Manau mūsų aikštės gynyba varžovams pakišo koją i jie niekaip nerado ginklų prieš mus. Mums buvo lengviau užpulti nes varžovai vis pramesdavo mums gerai ginantis. Mes ir šiaip geresnė komanda buvome, geriau susižaidę.“ Paklaustas, ar ketvirto kėlinio pabaigoje, kai varžovai labai dažnai klydo, varžovai prastai žaidė ar tai buvo geros gynybos nuopelnas, treneris atsakė: „Gerai gynėmės. Per minutės pertraukėlę pasitarėme kur darome klaidą gynyboje ir ją ištaisėme.“

„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ neprilygo „Pastolinis“ (85:113) (2018 vasario 25 d., sekmadienis, 21:58 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkai įveikė „Enersteną“ (2017 lapkričio 05 d., sekmadienis, 20:45 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pratęsimo pabaigoje palaužė „Pastolinį“ (2017 spalio 29 d., sekmadienis, 21:39 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ rungtynių pabaigoje įveikė „Omegą“ (2017 spalio 22 d., sekmadienis, 20:52 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ lengvai įveikė „Rimo & Patikimą liniją“ (2018 sausio 21 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ antrą kartą ketvirtfinalyje įveikė „Lemorą“ (2018 balandžio 15 d., sekmadienis, 21:37 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ nesunkiai nugalėjo „Bitdefender ‒ Altacom“ (81:59) (2018 vasario 19 d., pirmadienis, 00:22 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ po ilgosios pertraukos susidorojo su „Alaina & Limobus“ (2018 sausio 29 d., pirmadienis, 00:41 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ pasiekė užtikrintą pergalę (2018 vasario 08 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Festo & IT-Taškas.lt kompiuteriai“ laimėjo pirmas ketvirtfinalio rungtynes prieš „Lemorą“ (2018 balandžio 08 d., sekmadienis, 22:12 val.)