Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ vs Laipsniai (77:67)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2017 spalio 17 d., Antradienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sabonio KC – „Liūtukas“ žengia į Mažosios taurės finalą

2017 spalio 17 d., Antradienis, 23:15 val., peržiūros: 767

Antradienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Kauno mero taurės 2017 „Mažosios taurės“ pusfinalis, kuriame susitiko Sabonio KC – „Liūtukas“ ir svečių teisėmis atvykę „Laipsniai“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai ( 7:0). Tik po ilgos pertraukos „Laipsniai“ susitvarkė su puolimu ir sumažino skirtumą iki trijų taškų. Vis dėlto, Sabonio KC – „Liūtukas“ naudojo spaudimą po visą aikštelę, kuriam nebuvo pasiruošę svečiai, o šeimininkai surengė spurtą 9:0 ( 17:5). Likus žaisti dvi minutes jaunieji Saboniukai toliau nestabdė apsukų ir didino pranašumą. Antrame kėlinyje „Laipsniai“ turėjo puikią galimybę sumažinti skirtumą, tačiau metimai skriedavo pro šalį ir sunkiai sekėsi realizuoti baudos metimus ( 30:14). Vis delto, sveičiams laikinai pavyko perprasti varžovų spaudimą ir pranašumas sumažėjo iki 9 taškų. Per likusį ketvirtį M.Klusaitis smeigė dar vieną tritaškį metimą ir šeimininkai atstatė turėtą pranašumą – 37:26.

Po ilgosios pertraukos „Laipsniai“ per keletą minučių sumažino skirtumą iki 6 taškų, tačiau svečiams niekaip nepavyko apsiginti nuo saboniukų tolimų metimų ( 48:40). Svečiai pasinaudojo varžovų klaidomis, kur surengė spurtą 7:0 ( 51:48). Ketvirčio pabaigoje šeimininkams pavyko išsaugoti minimalų pranašumą ( 58:54). Ketvirtame kėlinyje R.Brazinskas žaidė nesustabdomai, kur pelnė paeiliui 7 taškus ir susigrąžino dviženklį pranašumą ( 68:56). „Laipsniai“ dar bandė gelbėtis iš padėties, tačiau saboniukai išsaugojo susikrautą pranašumą ir iškovojo kelialapį į finalą – 77:67.

Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai įrodė, jog jie verti aukso (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:50 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemorą“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 21:59 val.)Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:03 val.)„ICE“ įveikė jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:36 val.)„DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ pasipriešinimą (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Omega“ įveikė Sabonio KC – „Liūtukas“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:03 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Laipsniai“ netikėtai lengvai nugalėjo „UNO“ krepšininkus (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:24 val.)Tritaškiais prapliupusi „Resmila.lt“ šventė pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:24 val.)„Huawei“ ekipai teko gerokai paprakaituoti susitikime su „Laipsniais“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 22:50 val.)