Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ vs Omega (75:86)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 03 d., Antradienis, 19:15 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Tik po atkaklios kovos „Omega“ įveikė Sabonio KC – „Liūtukas“

2017 spalio 03 d., Antradienis, 22:03 val., peržiūros: 754

Antradienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Kauno mero taurės 2017 rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC – „Liūtukas“ ir svečių teisėmis atvykę „Omega“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo svečiai, kurie per keletą minučių įgijo penkių taškų pranašumą, tačiau jSabonio KC – „Liūtukas“ ekipa užpuolė keletą greitų atakų ir išlygino rezultatą ( 11:11). Per likusį laiką „Omega“ surengė rezultatyvią atkarpą ir atstatė turėtą pranašumą ( 11:15). Antrame kėlinyje šeimininkai pradėjo „sausa“ atkarpa 5:0 ir pavyko persverti rezultatą į savas rankas, tačiau neilgai pavyko išsaugoti, kur „Omega“ pasismagino puolime ir pranašumas išaugo iki 8 taškų ( 17:25). Jaunieji saboniukai vėl ėmė lipti varžovams ant kulnų, bet svečiai realizuodavo baudos metimus ir neleido priartėti šeimininkams. Ketvirčio pabaigoje Sabonio KC – „Liūtukas“ įjungė aukštesnę pavarą, kur ne tik, kad panaikino skirtumą, bet ir įgijo minimalų pranašumą – 40:39.

Po ilgosios pertraukos „Omega“ pradėjo užtikrintu puolimu ir minutė po minutės ėmė didinti pranašumą ( 45:53). Sabonio KC – „Liūtukas“ pavykdavo priartėti prie „Omegos“, tačiau iškart sulaukdavo atsako ir prieš lemiamą ketvirtį svečiai išsaugojo penkių taškų pranašumą ( 59:64). Ketvirtam kėliniui prasidėjus pas šeiminininkus vis trumpėjo suolas, nes žaidėjo susirinkdavo penkias asmenines pražangas. Tuo pasinaudoję svečiai susikrovė dviženklį pranašumą ( 67:77). Vis dėlto, Sabonio KC – „Liūtukas“nežadėjo taip lengvai pasiduoti ir dar bandė gelbėtis iš padėties, tačiau greitos atakos baigdavosi nesėkmingai, o „Omega“ išsaugojo pranašumą ir iškovojo sunkią pergalę, rezultatu – 75:86.

„ICE“ įveikė jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:36 val.)Įtemptoje kovoje „Omega“ įveikė „DNC“ ekipą (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)„DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ pasipriešinimą (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Sabonio KC – „Liūtukas“ žengia į Mažosios taurės finalą (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:15 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai įrodė, jog jie verti aukso (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:50 val.)Keturių pratęsimų trileryje „BOOM“ įveikė „Omegą“ bei žengė į pusfinalį (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:47 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemorą“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 21:59 val.)ICE varžovų tvirtovėje sutriuškino Omegą (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 00:04 val.)