UNO vs Laipsniai (50:71)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 27 d., Trečiadienis, 20:25 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Laipsniai“ netikėtai lengvai nugalėjo „UNO“ krepšininkus

2017 rugsėjo 27 d., Trečiadienis, 22:24 val., peržiūros: 894

Trečiadienį, rugsėjo 27-ą dieną, J.Dobkevičiaus progimnazijoje įvyko Kauno mero taurės 2017 pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „UNO“ (1-0) bei svečių „Laipsnių“ (0-2).

Rungtynių pradžioje R.Gudynas ir D.Maciulevičius įmetė po keturis taškus ir „UNO“ įpusėjus kėlinukui pirmavo 8:4. Tačiau „Laipsniai“ labai greitai prisivijo savo varžovus, o kėlinuką pabaigė spurtu 0:8 ir jam pasibaigus pirmavo 13:18.

Antrasis ketvirtis prasidėjo labai nerezultatyviai, kas buvo paranku „UNO“ krepšininkams, kurie įpusėjus ketvirčiui po taiklaus A. Okulič-Kazarino metimo pirmavo 25:22. Tačiau tada svečių žaidėjas V.Velaitis pelnė septynis taškus paeiliui ir „Laipsniai“ įpusėjus rungtynėms buvo priekyje 27:33.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo R. Arbačiausko ir A. Jurkšaičio tritaškiais, po kurių svečiai įgijo dviženklią persvarą 27:39. Kėlinuko pabaigoje „Laipsniai“ taip pat įsūdė du tritaškius – pataikė tas pats R.Arbačiauskas ir V.Velaitis, o svečių pranašumas jau buvo solidus 36:53.

Ketvirtajame kėlinuke puikiai žaidęs V.Velaitis leido dar labiau padidinti svečių pranašumą iki 42:61. Rungtynių pabaigoje slogų „UNO“ puolimą kiek pagyvino D.Maciulevičius, pataikęs du tolimus metimus. Tačiau jie jau nieko negelbėjo. Galutinis rungtynių rezultatas 50:71 ir pirmoje „Laipsnių“ pergalė.

R. Švagždžio vedamas „Legionas“ nepaliko vilčių „UNO“ komandai (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:42 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Kauno TPMC“ krepšininkai vėliau sutriuškino „UNO“ komandą (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Huawei“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „UNO“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:28 val.)Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:03 val.)Sabonio KC – „Liūtukas“ žengia į Mažosios taurės finalą (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:15 val.)„UNO“ pergalingai pradėjo savo sezoną (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 17:00 val.)„BK Centre“ metė rimtą iššūkį „Laipsniams“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 17:27 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Huawei“ ekipai teko gerokai paprakaituoti susitikime su „Laipsniais“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 22:50 val.)Tritaškiais prapliupusi „Resmila.lt“ šventė pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:24 val.)