Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ vs Lemora (89:36)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2017 spalio 10 d., Antradienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemorą“

2017 spalio 10 d., Antradienis, 21:59 val., peržiūros: 797

Antradienį A.Sabonio krepšinio centre įvyko Kauno mero taurės 2017 ketvirtfinalio rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC – „Liūtukas“ ir svečių teisėmis atvykę „Lemora“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo Sabonio KC – „Liūtukas“, kurie greitai atitrūko nuo varžovų. Svečiai sunkiai sekėsi įveikti jaunųjų saboniukų spaudimą, kur buvo priversti išnaudoti minutės pertraukėlę (16:2). „Lemora“ toliau neatrado priešnuodžio prieš varžovų gynybą, o šeimininkai su kiekviena minute didino pranašumą ( 26:4). Antrame kėlinyje svečiams pavyko atsigauti puolime, tačiau niekaip nesustabdė greitų šeimininkų atakų. Likus žaisti tris minutes „Lemora“ pelnė šeši taškus, tai yra daugiau nei per pirmą kėlinį – 45:17.

Po ilgosios pertraukos Sabonio KC – „Liūtukas“ nemažino apsukų ir toliau vaikė varžovus po visą aikštelę, o po taiklių J.Sankausko tritaškių metimų pranašumas išaugo iki 40 taškų ( 59:19). Kiek netikėtai „Lemora“ surengė sėkmingą atkarpą 6:0, kur toliau demonstravo stabilumą puolime ir sugebėjo sumažinti skirtumą iki 33 taškų ( 63:30). Ketvirtą kėlinuką Sabonio KC – „Liūtukas“ pradėjo „sausa“ atkarpa net 16:0, o svečiai pirmuosius taškus pelnė tikš šeštą žaidimo minutę ( 79:32). Per likusį laiką šeimininkai toliau mėgavosi žaidimu ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 89:36

Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai įrodė, jog jie verti aukso (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:50 val.)Sabonio KC – „Liūtukas“ žengia į Mažosios taurės finalą (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:15 val.)Nerezultatyviame sezono starte ‒ nelengva BC „Gazuoto pieno“ pergalė prieš „Lemorą“ (2017 rugsėjo 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)„ICE“ įveikė jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:36 val.)„DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ pasipriešinimą (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Omega“ įveikė Sabonio KC – „Liūtukas“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:03 val.)BC „Boom“ iš „Lemoros“ didelio pasipriešinimo nesulaukė (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Lemora“ po atkaklios kovos įveikė „Brentex Trailer“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 23:52 val.)