Legionas vs Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ (59:71)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Atkrintamosios rungtynės, Mažosios taurės Didysis finalas
2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 18:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai įrodė, jog jie verti aukso

2017 spalio 21 d., Šeštadienis, 22:50 val., peržiūros: 653

Spalio 21 dieną, 18:00 val., A.Sabonio sporto centre susitiko Kauno mero taurės 2017 komandos „Legionas“ ir Sabonio KC ‒ „Liūtukas“. Komandos šį vakarą stojo į kovą dėl pirmojo sezono trofėjaus. Nors finale norisi matyti atkaklų žaidimą ir kovą iki paskutinės sekundės, tačiau šį kartą Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ neleido atsirasti intrigai. „Legionas“ niekaip nesusitvarkė su varžovų spaudimu, padarė net 33 klaidas ir visų rungtynių metu užtikrintai pirmavę Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai pasiekė užtikrintą pergalę, bei iškovojo aukso medalius. Susitikimas baigėsi rezultatu 59:71 (11:20, 13:17, 10:23, 25:11).

Nors pirmosios rungtynių minutės buvo gana lygios, tačiau Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ komanda greitai suprato, kaip šiandien reikia siekti pergalės. Žaidėjai netrukus ėmė spausti varžovus visoje aikštėje, o tam „Legionas“ buvo visiškai nepasiruošęs, komanda ėmė labai dažnai klysti, o tuo pasinaudoję Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ žaidėjai nutolo. Skirtumas išaugo, nepadėjo nei minutinės varžovų pertaukėlės, nes „Legionas“ paprasčiausiai neturėjo parengęs plano tokios situacijoms. Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ iki ilgosios pertraukos susikrovė visai solidų pranašumą ir pirmavo rezultatu 24:37.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas dar labiau augo, komandų taktika išliko kone identiška ir intrigos finale nebeliko. Kiek vėliau „Legionas“ atrado jėgų kovoti lygiai, žaidėjai išnaudojo savo jėgos pranašumą ir būtent indvidualūs veiksmai, bei provokuojamos pražangos padėjo išvengti sutriuškinimo. Vis tik Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ smaginosi puolant, dėjimais komandą užvedinėjo R.Brazinskas, o pati komanda atrodė išties solidžiai. Puikus susižaidimas ir demonstruojama energija buvo Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ ekipos raktas į pergalę. Komanda įrodė, kad tikrai yra verta aukso ir laimėjo susitikimą rezultatu 59:71.

Naudingiausiu finalo žaidėju išrinktas Rokas Brazinskas po pergalės kalbėjo:

„mums padėjo komandinis žaidimas, kovingumas, padedame vienas kitam kovojame, o pergalę atrodo iš šalies lengva tik dėl to, kad mes ruošėmės šioms rungtynėms iš anksto“

Sabonio KC – „Liūtukas“ žengia į Mažosios taurės finalą (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:15 val.)„ICE“ įveikė jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:36 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemorą“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 21:59 val.)„DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ pasipriešinimą (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 22:16 val.)Tik po atkaklios kovos „Omega“ įveikė Sabonio KC – „Liūtukas“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:03 val.)„Legionas“ lengvai įveikė BK „Centre“ krepšininkus (2017 rugsėjo 24 d., sekmadienis, 15:37 val.)„Legionas“ užtikrintai įveikė „ICE“ ir žengia į finalą (2017 spalio 18 d., trečiadienis, 22:13 val.)R. Švagždžio vedamas „Legionas“ nepaliko vilčių „UNO“ komandai (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:42 val.)Permainingoje kovoje „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Legioną“ (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 22:38 val.)Advokatų kontora „Konsus“ žygį Kauno mero taurės turnyre pratęsė pergale prieš „Legioną“ (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 22:55 val.)