Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ vs DNC (70:80)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 05 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (I salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„DNC“ antroje rungtynių pusėje palaužė Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ pasipriešinimą

2017 spalio 05 d., Ketvirtadienis, 22:16 val., peržiūros: 821

Ketvirtadienį, spalio 5 d., A.Sabonio krepšinio centre įvyko Kauno mero taurės 2017 rungtynės, kuriose susitiko Sabonio KC – „Liūtukas“ (0-2) ir svečių teisėmis atvykę „DNC“ (1-1).

Rungtynių pradžioje po M. Špoko tolimo metimo Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ įsiveržė į priekį 7:2. Bet „DNC“ antroje kėlinuko pusėje perėmė iniciatyvą į savo rankas, G.Būda pelnė septynis taškus bei svečiai pasibaigus pirmajam kėlinukui pirmavo 15:19.

Antrasis kėlinukas vyko labai apylygiai. Kėlinuko viduryje „DNC“ pirmavo minimalia persvara 28:29. Tada M.Klusaitis smeigė du tritaškius, bet tai nepadėjo šeimininkams laimėti pirmosios rungtynių pusės. Pasibaigus antrajam kėlinukui vis dar minimaliai pirmavo svečiai 35:36.

Trečiojo kėlinuko viduryje po taiklaus R. Brazinsko metimo Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ buvo priekyje 43:40. Bet kėlinuką „DNC“ pabaigė spurtu 2:14 ir po trijų ketvirčių svečiai buvo priekyje 45:54.

Ketvirtajame kėlinuke pagaliau įsižaidė „DNC“ tolimoji artilerija – po du tritaškius pataikė A.Gedminas ir D.Budginas ir svečiai buvo priekyje dviženkliu pranašumu. Tačiau Sabonio KC ‒ „Liūtuko“ jaunuosius krepšininkus verta pagirti už kovą ir varžovų spaudimą iki pat rungtynių pabaigos. Galutinis rungtynių rezultatas 70:80, kuris leido „DNC“ ekipai užimti pirmąją vietą grupėje.

„ICE“ įveikė jaunuosius Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkus (2017 rugsėjo 26 d., antradienis, 22:36 val.)„DNC“ antroje rungtynių dalyje nepaliko vilčių Advokatų kontoros „Konsus“ ekipai (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 22:48 val.)Tik po atkaklios kovos „Omega“ įveikė Sabonio KC – „Liūtukas“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:03 val.)Sabonio KC – „Liūtukas“ žengia į Mažosios taurės finalą (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:15 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Lemorą“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 21:59 val.)Sabonio KC ‒ „Liūtukas“ krepšininkai įrodė, jog jie verti aukso (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:50 val.)„DNC“ nepaliko jokių vilčių „ICE“ komandai (2017 spalio 02 d., pirmadienis, 23:11 val.)„DNC“ iškovojo užtikrintą pergalę prieš BC „Gazuotas pienas“ (2017 spalio 11 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!! (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:20 val.)Įtemptoje kovoje „Omega“ įveikė „DNC“ ekipą (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 21:52 val.)