Kauno TPMC vs Laipsniai (109:72)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 rugsėjo 21 d., Ketvirtadienis, 18:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“

2017 rugsėjo 21 d., Ketvirtadienis, 23:11 val., peržiūros: 979

Ketvirtadienį, rugsėjo 21 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 pirmenybių rungtynės tarp D pogrupio komandų – vietos „Kauno TPMC“ bei svečių „Laipsnių“. Jau nuo pat pirmojo kėlinuko matėsi, kad aikštelės šeimininkai šiandien buvo kur kas pajėgesnė komanda. Pirmąjį ketvirtį jie laimėjo dviženkliu skirtumu, o antrajame kėlinyje visiškai dominavo bei taip rungtynių baigtį išsprendė jau po pirmosios rungtynių pusės.

Pirmojo kėlinuko pradžioje komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais ir didesnio skirtumo tarp komandų dar nebuvo galima pajusti. Visgi, kėlinukui peržengus į antrą pusę, „Kauno TPMC“ pradėjo rodyti savo akivaizdų pranašumą. Jie nevengė paspausti priešininkų gynėju, kas leido jiems pelnyti lengvus taškus greitame puolime. Galiausiai jiems pavyko įgyti dviženklį pranašumą, o rezultatas po pirmojo ketvirčio buvo 24:13. Antrajame kėlinyje pasimatė visiškas aikštelės šeimininkų dominavimas. Puolime jie neturėjo visiškai jokių trukdžių ir išdarinėjo ką norėjo. Pridarę nemažai klaidų, vis tiek spindėjo puolime ir savo varžovams neleido pelnyti lengvų taškų. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 58:24.

Trečiajame kėlinyje „Kauno TPMC“ ir toliau nemažino apsukų ir tiesiog talžė „Laipsnius“. Didesnių pokyčių neįvyko ir bendras vaizdas aikštelėje atrodė toks pats, kaip ir pirmojoje rungtynių pusėje – totalus šeimininkų dominavimas. Galiausiai jie padidino savo pranašumą iki 50-ies taškų, tačiau jiems jo nepavyko išlaikyti iki ketvirčio pabaigos. Rezultatas po trijų kėlinukų buvo 88:40. Ketvirtasis kėlinukas beliko tik formulumas, o tą suprasdamos komandos jau per daug „nesiardė“ ir tiesiog žaidė žaidimą be gynybos. „Laipsniai“ šį kėlinuką laimėjo užtikrintai, tačiau tai visiškai nekeitė situacijos ir jie patyrė triuškinantį pralaimėjimą. Galutinis rungtynių rezultatas 109:72.

„Kauno TPMC“ po atkaklios kovos įveikė „Huawei“ (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 00:06 val.)„Kauno TPMC“ užtikrinta pergale čiupo kelialapį į pusfinalį (2017 spalio 13 d., penktadienis, 00:01 val.)„Kauno TPMC“ pasiekė užtikrintą pergalę (2017 spalio 19 d., ketvirtadienis, 21:54 val.)„BK Centre“ metė rimtą iššūkį „Laipsniams“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 17:27 val.)„Kauno TPMC“ ‒ naujieji Kauno mero didžiosios taurės laimėtojai!!! (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 23:20 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą ir išlieka nepralaimėjusi Mero taurėje (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)Sunkiai rungtynes pradėję „Kauno TPMC“ krepšininkai vėliau sutriuškino „UNO“ komandą (2017 spalio 04 d., trečiadienis, 22:45 val.)„Huawei“ ekipai teko gerokai paprakaituoti susitikime su „Laipsniais“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 22:50 val.)Tritaškiais prapliupusi „Resmila.lt“ šventė pergalę prieš „Laipsnius“ (2017 spalio 03 d., antradienis, 22:24 val.)Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:03 val.)