Laipsniai vs Resmila.lt (72:78)Kauno miesto Mero Didžiosios ir Mažosios taurių krepšinio turnyras 2017 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2017 spalio 03 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tritaškiais prapliupusi „Resmila.lt“ šventė pergalę prieš „Laipsnius“

2017 spalio 03 d., Antradienis, 22:24 val., peržiūros: 986

Antradienį, spalio 3 d., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko Kauno mero taurės 2017 rungtynės, kuriose susitiko „Laipsniai“ (1-2) ir svečių teisėmis žaidę bei turnyre dar pergalės neiškovoję „Resmila.lt“ (0-2) krepšininkai..

Rungtynės prasidėjo rezultatyviu A. Jankevičiaus žaidimu, kas leido „Laipsniams“ įsiveržti į priekį 12:7. Tačiau tada svečiai spurtavo 1:12 ir po taiklaus Š. Bartulio tolimo šūbio pirmavo 13:19. Kėlinukas baigėsi taikliu M. Patašiaus metimu, po kurio rezultatas buvo 15:19.

Antrasis kėlinukas prasidėjo šeimininkų spurtu 8:0 ir po taiklaus V. Velaičio tritaškio „Laipsniai“ buvo priekyje 23:19. Ir toliau šeimininkai diktavo savo sąlygas rungtynėse bei po R. Žalio tritaškio buvo priekyje 31:23. Visgi, daugiausia tolimų metimų dėka, „Resmila.lt“ priartėjo ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdama vos dviejų taškų deficitą 38:36.

Trečiajame kėlinuke vėl iniciatyvą į savo rankas perėmė šeimininkai, kurie po taiklių A. Jurkšaičio metimų pirmavo 49:45. Visgi, kėlinuko pabaigoje svečiams po tikslaus M. Maslenikovo metimo pavyko persverti rezultatą savo komandos naudai, bet kėlinuke galutinį tašką tarė M.Patašius, besibaigiant ketvirčiui pataikęs dvitaškį, taip išvesdamas „Laipsnius“ į priekį 55:54.

Ketvirtajame kėlinuke prabilo „Resmila.lt“ snaiperiai – po trijų iš eilės Š. Bartulio tolimų metimų svečiai jau pirmavo 61:65. Dar tritaškį pridėjo M.Maslenikovas ir „Resmila.lt“ įgijo dviženklią persvarą 63:73 bei rungtynių nugalėtojas jau buvo aiškus. Turimą persvarą svečiai išlaikė iki rungtynių pabaigos, kurias ir laimėjo rezultatu 72:78. Tai buvo pirmoji „Resmila.lt“ ekipos pergalė.

„BK Centre“ metė rimtą iššūkį „Laipsniams“ (2017 spalio 10 d., antradienis, 17:27 val.)„Kauno TPMC“ užtikrintai įveikė „Laipsnius“ (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 23:11 val.)„Huawei“ ekipai teko gerokai paprakaituoti susitikime su „Laipsniais“ (2017 rugsėjo 25 d., pirmadienis, 22:50 val.)„Kauno TPMC“ įveikė „Resmila.lt“ ekipą ir išlieka nepralaimėjusi Mero taurėje (2017 rugsėjo 28 d., ketvirtadienis, 21:17 val.)„Huawei“ po atkaklios kovos įveikė „Resmila.lt“ (2017 spalio 05 d., ketvirtadienis, 23:10 val.)Luko Mikalausko vedami „ICE“ iškovojo „Mažosios“ taurės bronzą (2017 spalio 21 d., šeštadienis, 22:03 val.)„UNO“ pergalingai pradėjo savo sezoną (2017 rugsėjo 21 d., ketvirtadienis, 17:00 val.)Sabonio KC – „Liūtukas“ žengia į Mažosios taurės finalą (2017 spalio 17 d., antradienis, 23:15 val.)„Laipsniai“ netikėtai lengvai nugalėjo „UNO“ krepšininkus (2017 rugsėjo 27 d., trečiadienis, 22:24 val.)